300 Shields від Microgaming – ігровий слот для азартних гравців

Неймовірна легенда про мужніх і хоробрих спартанських воїнів, що вчинили гідний опір противникам з Персії, лягла в основу ігрового автомата 300 Shields, представленого компанією Microgaming. Завдяки символам і тематичному звуковому супроводу, кожен відвідувач казино може відчути себе учасником легендарної битви. Приємно здивує геймерів відсоток виплат, що досягає позначки в 95,2%. А під час безкоштовних спінів виграш може бути збільшено в 300 разів. На сайті Слотор онлайн можна зіграти в онлайн-слот «300 Щітов» і отримати неймовірне задоволення від регулярних виплат.

Технічна начинка ігрового автомата 300 Shields

На полі, де ще не відбулись криваві події, розташоване ігрове поле. П’ять віртуальних барабанів з двадцятьма п’ятьма лініями оточені золотавими пшеничними колосками. В якості фонової заставки розробники вибрали настільки ніжний і спокійний пейзаж, що навіть неможливо уявити про те, які наслідки залишить кривавий бій на цьому полі. Відповідний настрій створює не тільки графіка і звуки, а й живі символи. А якщо захочете відволіктися, можете вибрати ігровий автомат Merlins Millions.

Перед початком гри необхідно визначитися з розміром ставок. За правилами одна ігрова монета коштує від 1-го до 20-ти центів. На смугу можна вставити до 4-х монет. Призова комбінація повинна починатися на першому диску. Вона складатиметься може з трьох і більше ідентичних іконок. Для підрахунку призу множиться ставка на коефіцієнт. Максимальний множник слота 300 Shields має значення х100000. Перед початком гри рекомендується уточнити параметри в інформаційній таблиці гри. Якщо інформації не достатньо — консультація саппорту доступна на сайті в будь-який час доби.

Ігровий автомат має спеціальні символи, безкоштовні обертання і гру на подвоєння. Завдяки ризик-грі кожен отриманий виграш можна буде збільшити в два рази. Для цього необхідно визначити колір прихованої ігрової карти.

Інтерфейс віртуального онлайн-слота «300 Щитів»

Візуально головний екран апарату можна розділити на кілька секторів. У центрі розташовано ігрове поле. А внизу є функціональна панель. Скориставшись представленими там клавішами, можна максимально зручно налаштувати ігровий процес і вказати попередні значення.

В цілому треба сказати, що функціональна панель не відрізняється наявністю нестандартних опцій. Кнопка з позначкою «Lines» застосовується для вибору кількості активних смуг. Клавіша з написом «Bet» використовується для ставок. Якщо є бажання зіграти в ризик-гру, необхідно натиснути на «Gamble». Хочете вивчити правила? Вибирайте клавішу «Info». Обертання барабанів запускається кліком по «Spin».

Крім клавіш внизу екрана розташовані осередки, які відображатимуть поточні дані. Гравці можуть побачити свій баланс, розмір ставки на спін і суму виграшу.

Ігровий автомат 300 Shields користується популярністю у досвідчених геймерів, які віддають перевагу грати на гроші. По-перше, практично під час будь-якого спина можна зловити призову комбінацію. По-друге, під час раунду з безкоштовними обертаннями виграш може бути збільшений в 300 раз. А якщо ще врахувати високі множники, які розробники встановили в цьому симуляторі, стає зрозуміло, що розмір деяких виплат здатний вразити навіть досвідчених геймерів.

Скачать APK IOS