«Роботи Прибульці» від Netent – ігровий автомат з бонусами

Вас відвідували думки про те, що існують прибульці? А у вигляді роботів? Таких кумедних і добрих істот зобразили розробники автомата Alien Robots від компанії NetEntertainment, який здатний відправити вас в найдальші космічні простори, де мешкають ці чудові створіння. Віртуальний гамінатор «Роботи Прибульці» прекрасно передає космічну атмосферу і щось незвідане. Завдяки цим характеристикам в клубі Слотор мобільна версія і основний сайт розмістив відіслати на своєму сайті, з урахуванням того, що автомат містить цікаві бонус-функції, свої особливості і унікальні елементи.

Опис віртуального гамінатора Alien Robots

Якщо ви досвідчений гравець в азартній індустрії, то знаєте які апарати найкраще вибирати. Але навіть якась невелика особливість у віртуальному гамінаторі може стати перевагою. Таким елементом має автомат «Роботи Прибульці» – це можливість вибору в геймплеї тридцяти активних ліній або 243 варіанти виграшу. Крім цього, у нього є п’ять барабанів, а всі лінії або комбінації виграшу шикуються в три ряди на екрані. В такому випадку грати на гроші в Alien Robots стає більш резонно, тим більше, що ви можете виграти 10 000 монет. А якщо хочете випробувати свої сили в карткових іграх, виберіть Caribbean Stud Professional Series .

Ставки на лінію вимірюються за деякими параметрами в азартній грі «Роботи Прибульці» – це номінальна вартість монети і рівень ставки на лінію. Перший показник має діапазон від цента до п’ятдесяти. Діапазон ставки має кілька рівнів зі значенням від 1 до 5, тому загальна максимальна ставка дорівнює 300 монетам. До того ж, ставки на 243 виграшні комбінації не поширюються, а тільки на задіяні лінії. Також приємним доповненням в процесі гри можуть стати: зручний режим автогри, раунд з безкоштовними спинами і бонус-функції Вайлда.

Спеціальні символи азартної гри «Роботи Прибульці»

В основній грі на барабанах ви можете зустріти два спеціальних символу: Скаттер і Вайлд. Три знака Scatter (літаюча тарілка) на ігровому полі запускають раунд з десятьма безкоштовними спинами, а 4 літаючі тарілки – це 20 спинив, 5 Скаттер обдаровують 50 фріспінамі! Фігура Вайлд зображена у вигляді яскравого робота з підписом “Wild”. Він не тільки доповнить відсутню комбінацію, а й в турі фріспінов стає розтягнутим Вайлд. Це означає, що символ розташовується на весь барабан, так залишається під час наступного спина, обдаровуючи щасливчика безліччю призових комбінацій.

Чи можемо помітити, що Netent тримає марку і створює топові автомати. Азартна гра Alien Robots – доказ. А якщо ви захотіли переконається в цьому самі, то можете почати гру на гроші з фріспінам за підтвердження телефона. На офіційному сайті клубу і ви з легкістю знайдете його. Робіть ставки і нехай вам крупно пощастить!

Скачать APK IOS