Онлайн слот All American

Однією з найпопулярніших карткових ігор вважається покер. Він відомий вже не одне століття, незмінно збираючи навколо карткового столу шанувальників ризику і азарту. Сьогодні захоплення покером трохи видозмінилося, знайшовши втілення в віртуальному просторі. Тому не дивно, що кращі автомати Слотор 2  дають можливість пограти саме в покер, зовсім як онлайн гра All American.

Загальне уявлення про ігровий автомат

Автомат All American дає можливість геймеру грати в онлайн режимі в улюблену іграшку в будь-який час. При цьому вам не доведеться збирати партнерів по грі, оскільки гра буде вестися проти комп’ютера. Особливість віртуальної гри на офіційному сайті клубу – можливість грати на гроші, з виплатою виграшів на свій рахунок за допомогою сучасних платіжних систем. Ще одна перевага – можливість інтерактивної підказки. Ви навіть можете не знати покерних комбінацій, автомат сам вам підкаже ймовірність виграшів.

Традиційніший вид гейминга ви зможете отримати в ігровому автоматі Diamonds Of Fortune .

Зовні онлайн автомат «Америка» виглядає строго і лаконічно. У його дизайні немає нічого відволікаючого, ігрове поле поділено на кілька осередків: для роздачі карт, таблиці виплат і панелі управління. Функціональні кнопки дозволять вибрати кількість карткових колод, рівень ставки, номінал монет. Ви можете однією кнопкою Bet Max зробити максимальну ставку і перейти в режим ризик гри після будь-якого виграшу.

Як грати на гроші в онлайн автомат «Америка»

Мета покеру «Америка» – збір виграшних комбінацій. Ви отримаєте 5 карт, деякі з яких можна перездати. Але перш за все, необхідно визначити ігрові параметри:

  • на початку вам необхідно вибрати кількість рук: ви можете вибрати 1, 5, 10 і 25 колод;
  • рівень ставки варіюється від 1 до 5 монет на кожну руку;
  • номінал монет варіюється від 0,01 до 0,5 доларів;
  • наступний етап – здача карт, потенційно виграшні карти автомат відзначить червоною смугою з написом Hold, вони втримаються на місці при наступній роздачі.

Якщо комбінація виграшна, то ви отримаєте винагороду, розмір якого буде залежати від ставки і цінності комбінації, після чого буде запропонована ризик гра. У ній вам доведеться вибирати колір перевернутої карти. Також рекомендуемо використовувати Free spins для гри на гроші.

Скачать APK IOS