Aloha Cluster Pays – ігровий онлайн-слот від розробників Netent

Пропонуємо вам познайомитися з оригінальною розробкою компанії Netent, презентація якої відбулася в 2016 році. Онлайн-слот Aloha Cluster Pays присвячений відпочинку на Гаваях. Дизайн апарату підвищує настрій, а щедрі виплати покращують добробут. Як і всі ігри в Слотор Украина, симулятор Алоха Групові Виплати має високий відсоток віддачі. Оцініть високу якість оформлення і виграшний потенціал азартної гри, і вам більше ніколи не доведеться нудьгувати.

Опис слота

Ігровий процес в слоті Aloha Cluster Pays відбувається на п’яти барабанах. Навколо котушок можна побачити гавайські пейзажі. Поруч з ігровим полем знаходиться статуя, посмішка якої піднімає настрій. В онлайн-апараті немає ліній. Осередки з тематичними картинками розташовані 6х5. На панелі управління вам пропонується вказати розмір ставки на спін, вибравши номінал монет. Максимальна вкладення – 200 євро. Настільки ж зручні умови приготовлені в ігровому автоматі Lil Lady.

Виграшні комбінації – це що йдуть підряд однакові елементи. Сума виплат розраховується виходячи з коефіцієнтів, присвоєних іконка і ставки. Відсоток повернення в автоматі 96%.

Символи азартної гри

Деякі тематичні картинки оснащено додатковими опціями. Вони надають величезну допомогу в отриманні виплат. Елемент Substitution Symbol – це різновид Вайлда. Цей знак є  ящиком зі знаком питання. Він допомагає формувати комбінації, перевтілюючись в потрібний символ. Знак Free Spins дарує безкоштовні обертання. Раунд фріспінов може бути продовжений.

Бонусний раунд

Додаткова гра в автоматі Алоха Групові Виплати називається Sticky Win Re-Spins. Раунд активується рандомно. Іконки, що сформували комбінацію, фіксуються на місці і барабани запускаються знову. Дана опція дозволяє скласти ще більше поєднань. Функція триває доти, доки зростає «кластер». Також можно отриматимати 50 фріспінів за підтвердження телефону.

Отримати більше інформації про виграшні можливості слота можна з таблиці виплат, граючи в демо-режимі або отримавши консультацію операторів служби підтримки. Саппорт працює цілодобово. За час свого існування апарат Алоха Групові Виплати зарекомендував себе як слот з високим відсотком віддачі, який допомагає не тільки розбагатіти, а й добре відпочити. Почніть грати на гроші в симулятор Aloha Cluster Pays, і фінансові проблеми залишаться в минулому.

Скачать APK IOS