«Битва Танків» – видовищний онлайн-автомат з великими виплатами

Українська компанія Evoplay Entertainment продовжує випускати ігрові автомати за мотивами відомих комп’ютерних ігор. Цього разу модель радує любителів війнушок. Йдеться про слот Battle Tanks. Це супер-сучасний зразок апарату, в якому продумано все. Він зроблений настільки скрупульозно, що дивлячись на нього розумієш, чому люди люблять грати в  слоти. Щоб оцінити його, почніть грати в Слотор ігрові автомати на реальні гроші на нашому сайті.

В автоматі «Битва Танків» кожна деталь зображена за допомогою тривимірної графіки. Ігровий процес на гроші ні візуальними ефектами, ні анімаціями не відрізняється від геймерского варіанту. Однак тут можна заробити дуже багато за перші кілька хвилин.

«Битва Танків» – інноваційний слот з традиційними правилами

Три спеціальних знаки: танк, кулемет і вантажівка обертаються на п’яти барабанах, шикуючись в 40 схем з однакових картинок. Тематичні символи доповнено картковими буквами, які стилізовані під гру.

Спецсимволи – це Вайлд, Скаттер і Бонус. Перший замінює тематичні та універсальні знаки. Символ розкид приносить величезний приз з 13500 ставок, а також активує серію безкоштовних обертань. Бонус запускає реалістичну гру за типом гри. Коли на екрані з’являється три зображення з цим написом, відкривається ще одне вікно. Гравець виявляється в танку і дивиться на поле бою крізь лобове скло. Його завдання – вибрати об’єкт і пальнути по ньому з танкового дула.

Якщо хочете різноманітності, то можете переключитися на інший ігровий автомат The Finer Reels Of Life .

Новий тип ризик-гри представлений в автоматі Battle Tanks

Кожен раз, коли раунд закінчується призовий виплатою у користувача є шанс випробувати новий тип дабл-раунду. На віртуальний стіл викладається 5 карт: одна відкрита і чотири сорочками вгору. Потрібно наосліп вибрати карту, чий номінал буде вище, ніж у відкритій. Гра може тривати необмежену кількість разів, поки клієнт забере виграш чи програє.

«Битва Танків» – автомат, який залишає приємне враження, що по візуальним і звуковим спецефектів, що з технічної сторони і призовим можливостям. Грати в нього – дійсно азартне заняття.

Скачать APK IOS