Burning Desire від Microgaming – ігровий віртуальний автомат

Для спраглих вгамувати «Пристрасть» негайно стати багатим створено віртуальний автомат Burning Desire. На 5 барабанах виробники Microgaming розробили для гостей клубу на гроші 243 способи виграти солідні призи, максимальний з яких дорівнює 90 тисячам ставок. Класична тема з картинками, які приносять удачу, пропонує масу можливостей зірвати джекпот, використовуючи дії Дикого символа і Скаттера, вільні обертання і серію множників. Згадати подвоєння виграшу в ризик-грі і запустити «Пристрасть» можна не тільки на офіційному сайті закладу, а й на дзеркалі клубу, створеного для поводження блокування браузера в будь-якому регіоні. Пройдіть  в Слотор реєстрацію і робіть ваші ставки.

Сюжет азартної гри «Пристрасть»

Героями сюжету азартної гри є алмаз, щаслива сімка, червона троянда, а також знаки карт і Bar, які утворюють виграшні комбінації зліва направо, випадаючи в будь-якому ряду. Найбільшу цінність з них мають перші 2 символи, здатні принести до 3000 і 2000 ставок відповідно. Під звуки пекучих латиноамериканських танців процес гри «Пристрасть» може змінити поява спеціальних картинок. Так, якщо на 2 і 4 барабанах виникне зображення Дикого у вигляді палаючої у вогні назви апарату, то воно зможе замінити будь-який із символів, крім Scatter, щоб створити виграшну послідовність. А якщо на ігровому полі випаде одночасно від 3 до 5 золотих монеток, то вони нагородять 15 фріспінамі з подвоєнням виграшів. Щось схоже відбувається і в ігровому автоматі Mad Mad Monkey.

Технічні характеристики слоту «Пристрасть»

Головною технічною особливістю пятібарабанного слоту є відсутність призових ліній. Для отримання прибутку гравці використовують до 243 шляхів створення вдалих комбінацій. Ставку вибирають в діапазоні від 1 цента до 1 долара. Максимальна ставка на спин складе 250.

Прогресивний джекпот у віртуальному «Пристрасть» не передбачений. Однак можна використовувати шанс подвоїти виграш, якщо замість того, щоб забрати приз, продовжити грати і вгадати правильно колір клавіші: червоний або чорний. Теоретичний відсоток повернення в Burning Desire очікується на рівні 96.19%.

Опис інтерфейсу популярного онлайн автомата

Інтерфейс онлайн автомата виконаний в чорно-червоних кольорах. Палаючі в вогні символи вибудовуються на барабанах за схемою 5х3. Під чорними котушками розташовані бузкові клавіші налаштувань ставки і запуску барабана «Spin». Кнопка «View Pays» відкриває секрети правил гри і таблицю виплат з коефіцієнтами ігрових знаків.

Популярність апарату Burning Desire забезпечують досить високий RTP, який обіцяє виграш більшості гравців, і часто складаються в енергійному темпі виграшні комбінації. Пристрасний темперамент геймплея «Пристрасть» подобається багатьом. Випробуйте його, і ви!

Скачать APK IOS