Азартне «Пограбування Банку» онлайн – ігровий аппарат

«Пограбування Банку» в клубі Слотор! Запрошено нових азартних відвідувачів і природжених «шахраїв» екстра-класу! Ігрові автомати на платформі Microgaming відомі не тільки стильним оформленням і цікавими всесвітами, а й щедрими призами. 135 тисяч кредитів – максимальна виплата. І цей грошовий приз може стати вашим, якщо блисне ерудицією в боротьбі зі складними замками і шифрами, а також обдурите копів, втікши від переслідування.

5 барабанів і 243 виграшних комбінації з різними коефіцієнтами

Як «Пограбувати Банк» і не попастися? Запускайте онлайн ігрові автомати і придумуйте переможні стратегії в кожному новому спіні. Для ретельного вивчення правил Bust The Bank, у вас є 5 барабанів і більше двох сотень способів скласти оплачувані комбінації зі стильних і незвичайних символів. Схожі умови продумано в автоматі Jason And The Golden Fleece .

Перш ніж піти на справу, зазирніть до спеціальної таблиці. Там відображено всілякі комбінації і коефіцієнти виплат. Вони допоможуть зорієнтуватися під час ігрового процесу.  Не зайвим буде дізнатися і про додаткові можливості.

Ігрові функції Bust The Bank – автомата на гривні:

  • призові фріспіни;
  • Вайлд, Скаттер, Bonus;
  • кілька множників;
  • бонусний раунд Piggy Bank.

Основні і додаткові символи нового автомата «Пограбування Банку»

Два грабіжника, Лари і Боб, відправляються на свою першу справу. Їх переслідують декілька поліцейських і смішний пес-охоронець. Рятуючись від погоні, шахраї кидають награбоване. Ваше завдання в цьому слоті – обертати барабани так, щоб підібрати сумки з грошима і записати всі призи на свій рахунок.

Найчастіше на ігровому полі випадають символи собаки, автомобіля, банку і годинникового механізму. Ці зображення приносять до 1 500 кредитів. Інша категорія – це головні герої азартної історії. Лиходії і поліцейські додають на рахунок до 15 тисяч кредитів.

Скаттер або бомба оцінюється за тим же коефіцієнтом. Але це особливий символ нового автомата «Пограбування Банку». Якщо Розкид з’являється від трьох разів, відбувається вибух і запуск фріспінів. Логотип – це Вайлд з функцією замінника.

Зірвіть Банк в казино!

Скачать APK IOS