«Карибський Стад Про Серія» – новий ігровий автомат

Подобаються нові ігри Слотор, але набридли барабани, звичні символи і лінії для ставок? Caribbean Stud Professional Series – одна з найбільш захоплюючих азартних розваг офіційного онлайн клубу. Команда розробників з NetEnt пропонує вам грати в покер, але за зміненими правилами. Новий різновид старовинної карткової гри сподобається досвідченим гемблерам і непрофесіоналам.

Нові правила покеру в клубі

Незвичайна варіація традиційної гри дуже популярна в клубі з нехитрими правилами і великими виплатами. В онлайн автоматі на гроші «Карибський Стад Про Серія»  дилера обігрує той, хто сідає за картковий стіл з  готовою стратегією або придумує під час ігрового процесу. Найбільша перемога – це Роял Флаш. Якщо вам пощастить зібрати таку комбінацію, ви зірвете прогресивний джекпот.

Разом з настільними симуляторами в залі представлені і Відеослоти, наприклад, ігровий автомат Alien Robots .

Ігровий процес автомата на гривні

1, 5 або 10 кредитів – такі ставки приймаються в новому автоматі Caribbean Stud Professional Series. Щоб почати карткову гру, правила якої придумали морські розбійники, виберіть фішку відповідного номіналу і натисніть «Ante». Для подвоєння ставки є кнопка «Call». Якщо ви визначилися з фішками, клікніть «Deal». У гру вступає дилер. Він роздає п’ять карт зі стандартної колоди. Але тільки одна з них, остання, відображається.

Подальший процес залежить від отриманого результату – наявності або відсутністю виграшної комбінації. У вас є можливість скинути карти або продовжити гру з новими ставками. Кожна оплачувана комбінація — стандартна. Якщо ви вже грали в покер – традиційний або варіативний – звикнете моментально. Новим відвідувачам сайту доведеться трохи почитати правила або вивчити їх на практиці. Другий спосіб кращий і веде до неймовірних результатів.

Краща комбінація в грі «Карибський Стад Про Серія» – Royal Flush. Перевірте прихильність Фортуни прямо зараз, поставивши лише один долар на роздачу. Хтозна, раптом ви з першого разу виграєте джекпот!?

Скачать APK IOS