Грошова Гусениця – апарат на гроші від Microgaming

На гілках гамінатора Cashapillar повзає прибуткове комаха – грошопряд, який вміє створювати долари з нізвідки. Ви зможете скористатися плодами життєдіяльності цього організму, якщо почнете в клуб Slotor1 на гроші грати в автомат «Грошовита Гусениця». Творець цього хітового апарату – розробник Microgaming. Виробник додав в азартну гру 100 ліній, 5 розширених барабанів, Джокер, Скаттер і фріроли зі збільшеним коефіцієнтом виграшів.

Інтерфейс вигідного ігрового апарату про гусеницю

Кашпілар – це не класична флеш-гра, але інтерфейс в цьому симуляторі цілком звичайний, як і в ігровому автоматі Mermaids Millions . На ньому ви знайдете кнопки, необхідні для зміни параметрів слот-машини. Функції тих чи інших клавіш однорукого бандита відображаються в їхніх назвах: View Pays – відкриває таблицю виплат, Lines – визначення кількості поділів (від 1 до 100 од.), Coins – вибір ціни лінії (від 1 до 10 кредитів), Bet Max – автоматична активація максимальної ставки (100 у е.), Spin – запуск барабанів, Gamble – перехід в гру на подвоєння. Також в автоматі є золота монета, яка потрібна для визначення ціни ігровий фішки (від 0,01 до 0,1).

Переваги популярного апарату на долари про комах, що прядуть гроші

В основній грі ви зможете заробити за 1 платну ставку до 2 мільйонів кредитів. Робити це ви будете за рахунок збору виграшних комбінацій, що складаються з коників, равликів, сонечок, жуків і гусениць. Згідно з сюжетом, всі ці істоти завітали в гості до головного персонажу (грошопряду) на іменини. Вони принесли фінансові подарунки, які дістануться вам, якщо будете знаходити призові ряди з 3-5 фігур, розміщені зліва направо. Оскільки в апараті величезна кількість поділів, шукати ланцюжки символів буде дуже легко!

Головна перевага сюжетного гамінатора – це Вайлд. Він не має будь-яких лімітів, тому буде випадати на будь-яких барабанах. Особливість Джокера в тому, що він часто буде заповнювати барабан цілком. Оскільки в однорукого бандита кожна колонка складається з 5 ніш, це неодмінно призведе до утворення величезної кількості оплачуваних послідовностей, які наповнять ваш банк щедрими призами та фріспіни.

Ще одна важлива деталь – це фріспіни. Знайдіть декілька тортів іменинника – і отримаєте 15 бонус-запусків. В цьому режимі круток винагороди будуть потроєні, а значить максимально можливий виграш за 1 обертання збільшиться до 6 мільйонів кредитів. Уявіть, що цей куш вже сьогодні зможе прикрасити рахунок вашої банківської карти! Для цього потрібна лише краплина рішучості, щоб почати грати на реальні гроші.

Скачать APK IOS