Грайте онлайн в автомат «Ледащо» – це виплати без зусиль

Ігровий автомат Couch Potato («Ледащо») – це віртуально-азартне втілення однієї з людських вад – лінощів. Однак, зустрічаються люди, які вміють перевтілювати свої недоліки в переваги. Ось ця думка і закладена розробником в модель. Співробітники компанії Microgaming додали в апарат все, щоб гравець зміг, лежачи на дивані, озолотити себе і свою сім’ю. Заходьте на сайт Slotor: в ігрові автомати грати онлайн можна цілодобово, не зрушуючи з місця. Ви лежите, а гроші самі течуть до вас рікою.

Особливості онлайн-слота Couch Potato: барабани, лінії, символи

Оскільки це досить вінтажна модель, гра відбувається на трьох котушках з однією призовий лінією. Такі слоти не виходять з моди, тому що приносять хороші виграші і не вимагають довгого вивчення правил. Точніше, їх можна і не знати: достатньо зробити ставку і запустити ледачий спин. Навіть таблицю виплат не потрібно відкривати, тому що вона розгорнута поруч з барабанами.

Найприбутковіший знак стрічки – це логотип автомата. Також тут є аж 3 види сімок, стандартні написи «bar» і вишеньки. Головному герою було ліньки навіть придумувати нові символи. Вектор призовий лінії розмічено спеціальної рискою на краях барабанів, тому ви відразу побачите результат гри. Якщо захочеться змінити тематику, просто запустіть ігровий автомат Highway Kings в один клік.

Скільки грошей виграють в слоті «Ледащо»

Найменша ставка – 1 долар, максимальна – 3 долари. Таблиця виплат розмежована за розмірами внесків: ставите 1 монету, отримуєте шанс на виграш двох тисяч. Вибрали 2-доларовий внесок – готуйтеся до джекпоту в 5 тисяч. А якщо хочете піти ва-банк, розщедріться на трійко доларових купюр.

Мінімальна сума виграшу кратна двом і прив’язана до розміру ледачого внеску. Для її отримання досить однієї вишеньки в сусідстві з двома однаковими картинками іншого типу.

Звуковий фон слота «Ледащо» – це гул автоматів і шум натовпу, які характерні для реального ігрового залу. Запускати спини в автомат Couch Potato не напряжно і приємно: лежите собі, клацає по клавішах і тільки устигайте прикидати, куди витратите виграні гроші. Також використовуйте в цьому ігровому автоматі фріспіни за реєстрацію з виводом для більш прибуткової гри.

Скачать APK IOS