Deck The Halls від Microgaming: ігровий автомат з високим RTP

Компанія Microgaming демонструє своїм шанувальникам черговий тематичний ігровий автомат Deck The Halls, який було створено спеціально для прихильників Різдвяних свят. Модель характеризується зручним дисплеєм, якісною графікою. Комбінації випадають досить часто (низька дисперсія), передбачено захоплюючі бонус-функції та можливість зірвати велику суму в 2 400 000 монет. Грати онлайн в віртуальний апарат Різдвяні Прикраси можна як на офіційному сайті, так і на робочому дзеркалі клубу. Грати в ігрові автомати від 1 гривні завжди вигідно.

Інтерфейс і панель управління онлайн-слота

Ігровий автомат Deck The Halls здивує своїм яскравим оформленням навіть найвибагливіших гемблерів. На моніторі віртуального слота зустрічається святкова атрибутика, а сам екран прикрашено новорічними гірляндами з мерехтливих логотипів апарату. Меню автомата не русифіковане, проте значення кнопок на панелі управління зрозуміло навіть новачкам:

  • клавіша «lines» дозволяє задати необхідне число активних ліній;
  • важелі «+/-» дозволяют обрати бажану ставку на лінію;
  • кнопка «Spin» обертає барабани;
  • «Bet Max» запускає спіни з максимальними показниками.

Крім того, скориставшись клавішею «View Pays», ви можете ознайоминись з діючими символами ігрового слота Різдвяні Прикраси і їх мультиплікаторами. Інформаційне вікно є і в ігровому автоматі Great 88.

Технічні особливості апарату Deck The Halls

Віртуальний апарат Deck The Halls включає в себе 5 обертових дисків і 30 активних смуг. Діапазон ставок на кожну лінію варіюється від 0,01 до 0,50 кредитів. Максимум на спін пропонується поставити 15 монет. Теоретичний відсоток повернення (RTP) становить 95,38%, а сума фіксованого джекпоту дорівнює 4000 кредитів. Під час фріспінів максимальний виграш може скласти 2 400 000 монет.

У грі задіяно основні та спеціальні символи, діють безкоштовні обертання, додаткові множники та багато інших призових опцій. Можливість подвоїти виграш в дабл-раунді відсутній, всі виплати автоматично додаються до основного рахунку.

Символіка і бонус-функції ігрового автомата

Серед символів ігрового автомата зустрічаються картинки з новорічними ліхтариками, сніжинками, яскравими кульками, запакованими подарунками, ялинкою та Дідом Морозом. Вайлдом в грі виступає логотип слота. П’ять подібних символів, що випали за активної лінії, принесуть 4000 кредитів. Wild здатний підміняти відсутні елементи в призових комбінаціях. Сума виплат за подібні ланцюжки подвоюється. Під час фріспінів Дикун розтягується на весь барабан і примножує виграш в 4 рази. Картинки зі Скаттером (дзвіночками) активують 10 безкоштовних обертань.

Віртуальний апарат Різдвяні Прикраси отримав визнання не лише завдяки оригінальній тематиці і святкової символіки на екрані, але і за рахунок частого випадання призових ланцюжків і наявності ряду додаткових можливостей. Слот Deck The Halls подарує відмінний настрій любителям тематичних азартних розваг!

Скачать APK IOS