Drive: Multiplier Mayhem від Netent – азартний ігровий слот

Запускаючи гральний автомат Drive: Multiplier Mayhem від Netent в казино від 1 грн, ви починаєте віртуальну участь в захоплюючих перегонах по нічному місту. Можете грати в будь-який час доби і в будь-якому місці.

Тематика і графічний дизайн автомата «Драйв: Божевілля Множників»

В основі віртуального слота «Драйв: Божевілля Множників» – все, що пов’язано зі швидкістю і численними засобами пересування. Дія досить яскраво оформленого онлайн автомата Drive: Multiplier Mayhem розгортається на тлі нічного міста, яке, крім ліхтарів, висвітлюють численні небесні тіла. Завдяки 3D-графіку всі елементи ігрового процесу максимально деталізовані. У нижній частині дисплея знаходиться панель навігації. Динамічний музичний супровід додає ігровій атмосфері особливої ​​чарівності. Випадають на барабанах фішки немов зависають у повітрі. Казкова атмосфера створена і в ігровому автоматі Fairytale Legends Hansel Gretel.

Символіка ігрового автомата Drive: Multiplier Mayhem

Слот «Драйв: Божевілля Множників» має тематичну символіку: гонщик в білій майці; дівчина з рожевим волоссям; стрітрейсер з сигарою; гонщик в капюшоні; гоночний автомобіль; символи гральних карт від десятки до туза. Спеціальними символами є: Датчик з написом Wild – Дикий символ; знак з написом Scatter.

Ігровий процес в віртуальному апараті Drive: Multiplier Mayhem

У вашому розпорядженні в слоті «Драйв: Божевілля Множників» 5 барабанів і 15 ліній виплат. Перед тим, як запускати обертання барабанів, зверніть увагу на основні кнопки: «Level» – настройка розміру ставок; «Max Bet» – фіксація максимальної ставки; «Spin» – активація спинив. Щоб збирати вдалі ланцюжка, ви також можете запустити відіслати Drive: Multiplier Mayhem в авто-режимі.
Гравець отримує 10 фріспінов, якщо збере на центральних реле комбо з Скаттер. У разі Випадання символів розкиду з 2 по 4 барабани число провертати буде збільшено. З кожним новим виграшем ви отримуєте все більше і більше можливостей. Якщо під час бонусного раунду на барабанах з’являються Вайлд в кількості трьох, геймер може стати щасливим володарем найбільшого числа безкоштовних обертань в віртуальному гральному автоматі «Драйв: Божевілля Множників».
Екстремальний ігровий онлайн апарат Drive: Multiplier Mayhem порадує великою кількістю додаткових функцій і можливостей. Спеціальна символіка посилить ваші шанси на гідні виплати. Обов’язково запускайте онлайн апарат «Драйв: Божевілля Множників». Не має значення, новачок ви або просунутий користувач, адже ігровий апарат підійде будь-якому геймеру.

Скачать APK IOS