Enchanted від Betsoft – ігровий автомат 3-D c відмінними функціями

Enchanted – це 3-D ігровий автомат про пригоди чарівника в зачарованому лісі. Гра починається з захоплюючою анімації. Перед вами з’являється чарівник, змахує паличкою і проводить невеличкий екскурс в ігровий процес. Ще перед запуском обертань барабанів гравець може оцінити динамічність гри, різні види бонусів при випаданні спеціальних символів і відчути дух і захопливість слота «Зачарований». А ведучи гру на реальні гроші, можна не тільки відмінно провести час, а й круто заробити!

Налаштування і геймплей ігрового автомат «Зачарований»

Після перегляду заставки автомата Enchanted на екрані з’являється поле з 5 барабанів, що обертаються. Осередки заповнені символами казкових істот і чарівними предметами. Завдання гравця полягає в тому, щоб налаштувати ставки, обертати барабани і збирати ланцюжки з послідовно розташованих картинок одного типу.

Нижче ігрового поля знаходиться панель управління. Тут можна змінити кількість ліній, за якими проводиться підрахунок виграшів від 1 до 30. На активовану смугу гравцеві пропонується зробити ставку в розмірі 1-5 монет. Кожна монета оцінюється грошовим номіналом. Гідність також визначає гравець на свій розсуд з діапазону 0,02-1,00 доларів. Такі ж умови для ставок діють в ігровому автоматі The Rat Pack.

Коли налаштування ставок виконано, можна переходити безпосередньо до гри. Запуск проводиться вручну клавішами «Spin» і «Max Bet». У слоті Enchanted передбачено режим автоматичної гри. У правому нижньому куті є кнопка «Autoplay». Клікнувши по ній, гравець отримує варіант налаштування автогри.

Гра в базовому режимі

Виграші в апараті Enchanted приносять будь-які послідовності 3-5 однакових символів, розташованих на лінії виплат. Кожне випадання вдалого символа супроводжується захоплюючою анімацією і приносить нагороду до загального балансу. Максимальна сума виплачується гравцеві за впадіння 5 іконок із зображенням головного персонажа – чарівника.

Якщо гра ведеться в режимі «Max Bet», то при п’ятикратному випаданні на смузі чарівників гравець виграє прогресивний джекпот. Сума його змінюється з часом і вказана в лівому верхньому кутку дисплея.

Бонусні функції слота Enchanted

Крім базових символів, в автоматі передбачено спеціальні іконки, що активують різні функції. Наприклад, якщо ви зберете за всю гру три ключі на правому барабані, активується функція Tonk’s Tinkering Doors. На полі з’являться іконки з замками. Клікнувши навмання по кращим, гравець отримує реальні бонуси.

За випадання 2 і більше капелюхів чарівника, подальша прокрутка гарантовано принесе Reel Respin. На полі з’явиться анімований капелюх і під заклинання вибере випадковим чином 3 барабани для повторного безкоштовного обертання. Всі нові виграші, отримані на ре-спинах, будуть оплачені згідно з таблицею виплат.

Ще одна бонусна функція – Spell Book. Якщо на активній лінії з’явиться послідовність із зображень книг, активується раунд з безкоштовними прокрутки. А ще можна отримати 77 фріспінів за проходження в Слотор регистрации.

Якщо на поле випаде картинка орк поруч із зображенням феї, дається можливість участі в раунді Save Feera’s Birdie. Гравець буде керувати феєю і атакувати орка. Кожна успішна спроба атаки принесе бонус.

Enchanted – це ігровий автомат з веселими анімаціями, відмінним сюжетом і численними бонусними режимами. Все це робить слот популярним серед азартних гравців. Отримайте і ви задоволення від гри на азартному слоті. Переходьте на дзеркало казино прямо зараз, щоб оцінити гру на гроші в автомат «Зачарований».

Скачать APK IOS