Ігровий автомат Fountain Of Youth

Секрет вічної молодості полягає не в дієтах або новомодних ліках, не в чудо-кремах або уколах краси, а в непримітній, на перший погляд, будівлі. Невеликий кам’яний фонтан з чудодійною омоложувальною водицею здатний стерти з вашого обличчя кілька років, подарувати гарний настрій, радість і позитив. А це, як відомо, найкращі каталізатори молодильних процесів. Та ще, мабуть, дзвінка монета здатна зупинити час.

Вибираючи для розваги в казино Слотор ігрові автомати від 1 гривні Україна, зверніть увагу на онлайн слот Fountain Of Youth з чарівною тематикою. Головна його ідея – десь є казкова країна, в якій серед пишної рослинності сховався «Фонтан Молодості». Пошукайте його, і самі не помітите, як час потече назад, а реальні гроші потечуть на ваші платіжні системи.

Дизайн та оформлення автомата на гроші

Зовні апарат має вигляд подібний до добрих механічних машин, що робить його схожим на ігровий автомат Icy Wonders . Починаючи з дизайну і закінчуючи панеллю керування – все виконано в класичній стилістиці. Графіка слота дуже барвиста, яскрава, символізує казкову історію. В якості заставки використовується зображення квітучого саду. Не відстають і символи: ви побачите квіти, жаб, метеликів, птахів. Кнопки управління представлені мінімально: дві кнопки ставки з мінімальної і максимальної сумами і кнопка з запуском.

Правила гри, символи, комбінації автомата «Фонтан Молодості»

Очевидно, розробникам подобається магія цифри 3, оскільки ставка, також, дорівнює 1-3 кредитами. Інші налаштування в гри «Фонтан Молодості» такі:

  • три барабани і стільки ж призових ліній;
  • найменше винагороду ви отримаєте за появу на ігровому полі трьох квіток – всього 25 монет;
  • самий високооплачуваний символ – Фонтан, причому розмір виграшу залежить від того, на який саме лінії зберуться три зображення з ним. Так, якщо він з’явиться на першій лінії, ви отримаєте 400 монет, якщо на другий – 600, на третьому – 800;
  • поява на активній лінії трьох будь-яких знаків, також, відзначиться невеликий виплатою – всього 4 монети.

Приємний для ока і корисний гаманцю ігровий автомат подарує вам багато радісних миттєвостей. Хоча бонусів, джекпотів в ньому не передбачено, отримати реальний куш можуть лише азартні гравці.

Скачать APK IOS