Fruit Shop — цікавий ігровий автомат від Netent

Ігровий автомат Fruit Shop запрошує вас на захоплюючий віртуальний шопінг. Виробник якого симулятора — всесвітньо відома компанія Netent, що дає підстави довіряти якості. Розробник зумів оригінально і не банально реалізувати класичну фруктову тематику, яка вже набридла багатьом. На цей раз фрукти оформлені у вигляді товару в невеликому фруктовому магазині. Для кожного відвідувача Слотор 777  пропонує зручний режим для тестування моделі.

Граючи в Fruit Shop, ви зможете пристойно заробити без серйозного ризику, адже теоретичний відсоток повернення становить 96,7%. Максимальна сума, яку можна виграти, дорівнює 80 000 ігрових монет. Повз таких щедрих онлайн автоматів Слотор проходити не варто, тому завантажуйте слот і починайте гру.

Особливості інтерфейса ігрового автомата Крамничка Фруктів

Увагу гравців відразу ж привертає яскраве графічне оформлення ігрового автомата Магазин Фруктів. Дизайн орієнтується на веселі, літні фарби і жартівливо виконані символи. Фонова картинка нагадує про літо, а самі барабани виконані у вигляді своєрідного прилавка, на якому рядами розташувалися фрукти. У нижній частині екрана розташована стандартна консоль. На ній ви знайдете кнопки управління грою. Тут ви можете вибрати рівень ставки, номінал монет, активувати гру на максимальних значеннях, а також перейти в режим керування. Все так же просто і зручно, як і в ігровому автоматі Eagles Wings.

Технічні характеристики та правила

Правила автомата Fruit Shop цілком стандартні, особливих нововведень немає. Єдине, що відрізняє цю гру від інших — безкоштовні обертання як додаток до кожної сформованої комбінації. В основній грі все фруктові символи, збираючись в комбінації 3-5 зображень (вишенька 2-5 зображень), принесуть вам виграші від 5 до 2000 монет, а також безкоштовні обертання від 1 до 5 фріспінов. Коли почнеться режим безкоштовних обертань, це правило буде працювати також, проте приносити фріспіни будуть не тільки фруктові символи, а й букви і цифри, які символізують карткові номінали

Крім базових символів в грі беруть участь один спеціальний. Логотип автомата в грі представлений у якості Wild символу. Він допомагає формувати комбінації з простих знаків, вбудовуючись в них замість відсутніх картинок. При цьому виграш подвоюється.

В автоматі завжди активні 15 призових смуг, зі ставкою від 1 до 10 монет. Номінал кожної монети ви встановлюєте самі від 1 цента до 2 доларів.

Ігровий автомат Fruit Shop — весела гра з оптимістичним настроєм. Вона дозволяє вигравати неабиякі суми грошей, отримуючи при цьому масу задоволення від класичного сюжету, красивого графічного рішення, а також великих виграшних можливостей.

Скачать APK IOS