Великі 88 від Betsoft – вигідний онлайн-гамінатор на гроші

Мудрий той слотхантер, який обирає гамінатори з великим відсотком виплат. Якщо ви не знаєте де знайти таку розвагу, в клубі Слотор ігрові автомати з мінімальним депозитом можуть надати вам це, наприклад, Great 88. Це відносно новий емулятор, випущений в 2016 році мальтійським розробником Betsoft. Висока математичне очікування автомата – це наслідок великої кількості бонусів 30-лінійного симулятора: моментальні призи, фріспіни, грошове колесо і вибуховий Вайлд.

Панель управління вигідного 3D-апарату про Китай

Хороша репутація флеш-гри «Великі 88» обумовлена ​​не тільки наявністю безлічі функцій, але і можливістю гнучко налаштовувати параметри однорукого бандита. Наприклад, якщо на панелі управління ви натиснете на шестірню, то зможете забрати звуковий супровід, змінити конфігурації HD-графіки і активувати турбо-мод (швидкі запуски). Також на інтерфейсі є кнопки для активації звичайних (Spin) і автоматичних (Auto Play) обертань. Решта клавіші на консолі потрібні для зміни ігрових параметрів платного симулятора: Choose Coin – ціна кредиту (від 0,01 до 0,1), Bet Level – вибір ставки на лінію (від 1 до 5).

Подібні умови чекають вас в ігровому автоматі Deck The Halls .

Бонуси віртуально апарату на справжні гроші

Дуже важливо, щоб під час ставок на реальні гроші ви натрапили на 3 червоні коробки. Саме в них ховаються головні бонуси азартної гри Грейт 88. Наприклад, з боксів можуть випасти дорогі знаки, які утворюють вигідну комбінацію. Крім того, всередині символів можуть ховатися мідні монети, які принесуть вам швидкий виграш від 3 до 15 сумарних бетов. Також ви зможете виграти до 25 фріспінов (за нефритові фішки) і можливість прокрутити колесо удачі (якщо випаде золотий предмет).

Як зірвати куш в гамінаторі «Великі 88» ?

Обов’язково виставте максимальну ставку, рівну 150 кредитам. З нею ваш банк швидко заповниться великими виграшами. Максимальний приз, який ви зможете отримати за упіймання простий комбінації – це 44,44 тисячі кредитів. Саме стільки ігровий портал платить за 5 Вайлд-зображень. Також ви зустрінете картинки з драконами, жабами, китайськими штучками, цифрами і різнобарвним бамбуком.

Перевага тематичного слота в тому, що в ньому ви легко зможете зірвати джекпот. Для цього вам потрібно грати на гроші, і потрапити в розіграш з бонус-колесом. Розкрутіть його, дістаньтеся до сектора Giant Mega Win, після чого до вас на рахунок автоматично переведуть 6 тисяч фішок, тобто до 900 тисяч доларів! Почніть робити спини вже зараз, і, можливо, після 10-ї прокрутки цей приз стане вашим. Не забувайт про бездепозитні фріспіни за реєстрацію Україна які можна використовувати на цбму слоті.

Скачать APK IOS