Грати на новому сайті в динамічний онлайн-слот Highway Kings

Кожен, кому подобається вільна їзда на трасі, може в Слотор играть на гроші і випробувати в ньому слот Highway Kings. Творці гри «Королі Хайвею» з Прибалтики вирішили пройтися по автобанах Європи і США, щоб надати своїм клієнтам тематичну добірку ігрових символів, які деякі секрети існування далекобійників. Характерні образи з автомобільного світу і прогресивна система виплат здатна залучити до цього відео-слоту широке коло гемблерів.

Основні принципи виплат в новій грі «Королі Хайвею»

Ігрове поле розділять 5 обертових барабанів. Різноманітні символи мають можливість заповнити відразу 15 клітин. Учасник має можливість вибрати розмір базової ставки і перемикати рівень бета. Разом з ним змінюється і кількість активних ліній – від 1 до 9. У цьому гамінаторе, як і в ігровому автоматі Couch Potato , виплати для серій однакових символів активні лінії нараховують тільки для послідовностей зліва направо.

Окремої уваги в цьому автоматі заслуговує таблиця виплат. Залежно від старшинства символів, можна отримувати виплати для ліній різної довжини:

  • кермо, колесо, поршень і гральні кістки зажадають 3 символів для перших виплат;
  • свічка, бензоколонка, зелений і жовтий вантажівка подарують виграш вже за 2 символи;
  • червоний трак принесе базовий виграш навіть за один символ.

Більш того, останній є супер символом і може виконувати відразу 2 функції. В першу чергу, він замінить будь-який інший знак на ігрових барабанах. Також за колекція з 5 таких символів моментально виграється джекпот в 10 000 ставок. Але це не єдиний спосіб з особливими властивостями, які відкривають нові ігри. Картинка з глушником здатна приносити виграші врозкид, без участі активних ліній. А підсумковий банк буде вважатися з множником до х100 для сумарної ставки.

Можна сказати, що в азартній грі «Королі Хайвею» все підпорядковується суворому набору правил, як і на реальній трасі. Але тут можна зустріти ряд приємних сюрпризів, які перетворять для щасливих гравців пересічну поїздку в незабутню турне.

Скачать APK IOS