Автомат House Of Dragons

Китай з його великою історією, таємницями і загадками завжди привертав посилену увагу геймерів. Саме тому гри з китайською тематикою користуються підвищеним попитом, особливо, коли справа стосується великих таємниць, таких, як дракони, пошуки скарбів. Яскравий, барвистий ігровий автомат House Of Dragons, доступний на офіційному порталі клубу Slotor ігрові автомати від 1 гривні , перенесе вас крізь час і простір, познайомивши з однією з найбільш дивних таємниць під назвою «Дім Драконів».

Грати на гроші в онлайн автомат «Дім Драконів»

Щоб грати на гривні в автоматах, вам не потрібні великі вкладення. Діапазон ставок досить великий, що дозволяє геймерам, навіть маючи невеликий бюджет, цілком успішно грати онлайн. Для гри на реальні гроші в автомат House Of Dragons вам потрібен акаунт, тому перший вхід на сайт клубу буде виконано через реєстрацію. Після цього ви зможете запускати і інші моделі, наприклад, ігровий автомат Untamed Giant Panda .

Особливості, ставки, символи онлайн автомата

Зовні слот «Дім Драконів» виглядає дуже красиво і колоритно. Графічне оформлення рясніє китайськими пейзажами і орнаментами. Символи, також, підкреслюють загальну тематику.

Слот має 5 барабанів і 20 призових lines зі ставкою від 1 до 10 монет на кожну. Набір символів традиційний: базові, які приносять виграші за загальними правилами (комбінації з 3-5 зображення, зібраних на призових лініях) і спеціальні, що мають свої власні умови для виплат.

Прості символи представлені картковими зображеннями, монеткою, китайським ліхтариком. Вони збільшать вашу ставку, в разі виграшу, від 2 до 300 разів. Більш відчутні виплати ви отримаєте за появу на ігровому полі спеціальних знаків.

Вайлд зображень в грі два: Дракон і Імператор. Вони беруть участь в комбінаціях замість відсутніх знаків, самі приносять виплати, а дракон, до того ж, ще й подвоює всі призові ланцюжка зі своєю участю.

Віяло – Скаттер, який приносить додаткові множники за появу на ігровому полі 3, 4 або 5 зображень. Лучник – бонусний знак. Відкриває доступ до призовий грі, де вам належить спробувати себе в ролі стрільця, потрапивши по мішенях.

Герой нашого огляду – це відмінна можливість приємно і насичено провести час, спробувавши отримати пристойний куш.

Скачать APK IOS