Ігровий автомат House Of Fun в онлайн казино

Містичний ігровий автомат House Of Fun стане вашим провідником у світі жахів. Він виконаний в повній відповідності з жанром: старовинний будинок, повний похмурих загадок і таємниць, дивні мешканці та двоє випадкових мандрівників, яких доля вночі привела в це місце. Якщо вам подобаються такі атмосферні автомати Slotor2 на гривні, запрошуємо грати в офіційний онлайн клуб, де автомат доступний в повному обсязі і хорошій якості.

Зовнішнє оформлення ігрового автомата

Слот «Веселий Будинок» побудовано з використанням красивї 3D графіки. Його дизайн повністю відповідає тематиці, а функціонал досить насичений, так що гра на гривні в клубі Слотор принесе вам не тільки моральне задоволення, але і цілком матеріальні бонуси і винагороди. Фоновою заставкою для ігрового поля є зображення старовинного особняка, який потонув у сутінках. Розкришена кам’яна кладка, кажани і дивні горгулі доповнюють атмосферу таємничості і прихованого жаху.

Якщо любите якісний софт, рекомендуємо ознайомитися ще з одним цікавим ігровим автоматом Charms Clovers .

Панель керування слотом замаскована під камені фундаменту, тому ефект присутності буде повним. За допомогою «кам’яних» кнопок ви зможете вибрати кількість ліній, зробити ставку, вибрати номінал монет, запустити обертання барабанів.

Технічні характеристики онлайн автомата «Веселий Будинок»

Онлайн автомат House Of Fun з реальними виплатами має 5 барабанів і 30 призових лінійок. Ставка передбачає від 1 до 5 монет. Символьний ряд представлений тематичними зображеннями: різні мешканці замку, кіт, статуя собаки з крилами, старовинний портрет, дзеркало. Кожен з символів, крім створення відповідної атмосфери, принесе вам виграші від 10 до 150 ставок.

Крім базових символів в грі задіяні особливі. Коробка зі знаком питання є Скаттер. Три таких зображення запустять режим безкоштовних ігор, причому з коробки з’явиться монстр, який займе весь центральний барабан і буде виконувати функції Вайлд знака. Три картинки з дверним молотком почнуть бонусну гру, в якій вам запропонують 5 дверей для втечі. Портрет фокусника активізує гру Click me, завдяки якій вам будуть виплачені додаткові виграші.

Скачать APK IOS