Icy Wonders – азартна гра від компанії-розробника Netent

Чудовий віртуальний гамінатор Icy Wonders від компанії NetEntertainment з’явився онлайн 11 листопада 2013 року. Досвідчених гравців і новачків приверне наявність цілих двох видів прогресивного джекпоту в азартній грі! Тільки Slotor ігровий клуб на реальні гроші має можливість презентувати на своєму офіційному сайті автомат «Крижані Дива». Пориньте в безкраї простори льодовиків, айсбергів і снігів з цим апаратом. Ви відчуєте віяння північного вітру, побачите яскравих представників фауни і полюбите цю морозну красу.

Великий огляд технічних характеристик азартної гри «Крижані Дива»

З Icy Wonders ми потрапляємо в льодове царство Північного полюса, де на п’яти барабанах і тридцяти ігрових лініях виблискує яскрава гра. Лінії не є фіксованими, тому гравець може регулювати кількість активних. Також в формуванні загальної ставки бере участь ставка на лінію. У віртуальному гамінаторе «Крижані Дива» ставка на лінію приймає значення в діапазоні від 0,01 до 0,5. Максимальна ставка дорівнює 60. Тому даний відіслати припаде до душі і лоуроллерам і High Roller, як і ігровий автомат Fountain Of Youth .

Відносно геймплея — розробники доклали максимум зусиль, щоб створити істинно захоплюючий автомат. Ви захочете грати на гроші в Icy Wonders, тому що там присутні такі елементи: джек-поти Mega Wonder і Wonder, бонусна гра, раунд з безкоштовними спинами, гра в автоматичному режимі, спеціальні символи. До того ж, він має високу дисперсію виграшів, а відсутність позитивного математичного очікування при значенні RTP 93,2%, говорять про високі шанси отримання самого головного призу. В крайньому випадку ви можете задовольниться максимальною сумою по виграшним комбінаціям, яка становить 7500 кредитів. Також грати онлайн на гроші в Icy Wonders дуже зручно, якщо ви станете клієнтом клубу. Тут ви можете з легкістю здійснювати звичні операції: вкладення грошей, поповнення банку, моментальне зарахування грошей на рахунок і виведення коштів.

У зледенілих брилах розмістили символи гральних карт, а також тут присутні: ескімоське житло голку, справжній білий ведмідь з видобутком, вірний пес хаскі, розслаблений морж. Крім цих символів, в азартній грі є спеціальні: Вайлд (кит), Скаттер (юна Ескімоскою) і Бонус (пінгвін). Максимальний виграш можливо отримати при випаданні п’яти величних китів в азартній грі Icy Wonders. Ескімоска дарує безкоштовні спини і умножители виграшів. Пінгвін переносить в бонусну гру. На завершення огляду пропонуємо спробувати чудовий ігровий автомат «Крижані Дива» на офіційному сайті клубу на гроші.

Скачать APK IOS