Вступ до школи

Прийом у 1 клас - 2019

З 01 березня по 31 травня 2019 року Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 Тернопільської міської ради проводить набір учнів до першого класу на 2019/2020 навчальний рік відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367)

Із заявою необхідно подати такі документи:

1. Копію свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал).

2. Оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

3. Документ, який підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини з особливими освітніми потребами до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації для зарахування дитини в інклюзивний клас.

Також  повідомляємо,  що  за  бажанням  та  згодою  батьків  з  01 вересня 2019 року формуватимуться класи, які працюватимуть за освітньою програмою « На крилах успіху» та науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Документи приймаються щоденно у кабінеті № 122 з 840 год  до  1600  год (крім святкових днів, суботи та неділі).

Дирекція школи

Територія обслуговування

Територія обслуговування,
закріплена за закладом середньої освіти №28