Вступ до школи

Клас за програмою "Інтелект України"

Завдання та питання для конкурсного відбору дітей до 1-го класу,
який у 2018/2019 н.р. працюватиме за науково-педагогічним проектом "Інтелект України".

Детальніше: Клас за програмою "Інтелект України"

Для батьків майбутніх першокласників

З 1 квiтня по 31 травня 2018 року Тернопiльська загальноосвiтня школа I-III ступенiв 28 Тернопільської міської ради проводить конкурсний вiдбiр учнів у 1 клас "Iнтелект Украiни" на 2018/2019 навчальний рік.

Ознайомитись з інформацією про порядок проведення конкурсу можна щоденно у кабінеті №122 з 9:00 до 16:00 год.
(крім святкових днів, суботи та неділі)

Дирекція школи

ОГОЛОШЕННЯ

З 1 березня по 31 травня 2018 року Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради проводить набір учнів до першого класу з групою продовженого дня на 2018/2019 навчальний рік.

Із заявою необхідно подати такі документи:

1. Медичну карту за формою 026/у.
2. Свідоцтво про народження дитини(копію).
3. 4 фотокартки (розмір 3 х 4 см).

Документи приймаються щоденно у кабінеті №122 з 9:00 до 16:00 год.
(крім святкових днів, суботи та неділі)

Дирекція школи

Порядок приймання дітей до першого класу

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу        І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.

Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
      • копія свідоцтва про народження дитини;
      • медична картка встановленого зразка.

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу  не передбачено.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від  29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

190107