Зовнішній вигляд учнів

ВИМОГИ ДО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ УЧНІВ

Туризм в Крыму ( 0 Голоса (ів) )

Адміністрація школи звертається до батьків із проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду. Ці вимоги співпадають з державною політикою України у цьому питанні. Крім того, дані вимоги допомагають правильному вихованню ділової культури та зменшують відповідні видатки батьків.

Згідно з Указом Президента України від 02.06.1996 р. N9 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.96 р. № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», учень повинен з'являтися до школи у формі, яка є обов'язковою.

Шкільна форма учня має встановлений зразок, який затверджений протоколом спільного засідання педагогічної ради, батьківського комітету та учнівським самоврядуванням.