Майстри-карамельє

Туризм в Крыму ( 0 Голоса (ів) )

Учні 3-В класу відвідали майстер-клас у "Майстерні Карамелі".

Тернопільська майстерня карамелі – це місце, де можна скуштувати виготовлену вручну натуральну карамель. Потрапивши сюди, може скластися враження, що знаходишся у справжній казці. Це відчуття відвідує не тільки дітей, а й дорослих.

А відбувається це приблизно наступним чином: спочатку готують карамельну масу, неквапливо нагріваючи цукор до потрібної температури. Далі цю масу виливають на  стіл і додають екстракти з різних фруктів для аромату та смаку. Після цього розтягують карамельну масу , щоб вона увібрала в себе повітря і змінила колір з коричневого на білий. Тепер додають натуральні барвники, наприклад, хлорофіл (екстракт з листя рослин), завдяки якому карамель стає зеленого кольору. Так само натуральним чином отримують й інші кольори (червоний, чорний тощо). Однак не шукайте тут цукерки синього кольору, адже сині карамельки не можуть бути абсолютно натуральними, бо в природі не існує барвника синього кольору для виробництва карамелі.

В процесі виробництва карамельна маса є достатньо пластичною, тому з неї можна робити різноманітні льодяники, цукерки, лизаки, фігурки казкових героїв.  Місцевим майстрам-карамельє вдалось перетворити виготовлення карамелі на унікальне шоу.

Кожен учень  виготовив свою унікальну цукерку. Також кожна дитина отримала диплом про те, що вміє виготовляти карамель. Продовженням вечора була прогулянка центром нашого міста і вечеря у піцерії.

190110