«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Туризм в Крыму ( 1 Голос )

У нас хороші новини! Наша школа бере участь у проекті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»#HealthySchools_UA.

Ми хочемо бути школою, де здоров'я, як і знання, є пріоритетними цінностями. Ми мріємо про активних, здорових та щасливих учнів, яким у школі цікаво. І саме тому впроваджуємо у цьому навчальному році багато здорових активностей і запрошуємо взяти участь кожного учня і вчителя.

На вас чекають перерви на свіжому повітрі, активні зони у класах та рекреаціях, смачні та корисні перерви, де пригощатимуть сезонними фруктами, ярмарки здорового харчування, майстер-класи від професіоналів, спортивні флешмоби, велопробіги, зустрічі з людьми, які пропагують здоровий спосіб життя та ще багато різних цікавих та здоров'язберігаючих заходів.

Підтримуйте нас та будьте здорові!