"Healthy Schools"

Туризм в Крыму ( 1 Голос )

Звіт Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№28  - учасника проекту  «HealthySchols: заради здорових і радісних школярів» за період 15.10-30.10 2018р.

З 15 жовтня у нашій школі розпочався проект «Healthy Schols: заради здорових і радісних школярів». Ми прагнемо змін, які допоможуть нашим учням бути активними, спортивними та здоровими.

1.Наші школярі багато подорожують, і це, на нашу думку , не тільки збагачує знання про рідний край, а й додає здоров'я.

2. Школа пишається своїми спортсменами і ми популяризуємо заняття спортом на професійному рівні. У школі організований проект «Клас року», де за різні активності клас отримує бали. І за перемогу у спортивних змаганнях різних рівнів теж додаються бали.

3. Вчителі початкових класів проводять перерви з користю для здоров'я, адже перерва – час для активного відпочинку і рухливі ігри на свіжому повітрі – це те, що так необхідно нашим дітям.

4. 25 жовтня у школі проведенням флешмобу відзначали Всесвітній День яблука – учні смакували цим вітамінним фруктом досхочу і пригощали яблуками мешканців мікрорайону.

5.У школі запроваджено проект «Поділись з другом яблуком». Батьки та вчителі приносять у школу домашні яблука, якими кожної середи вгощають всіх учнів школи.

6. У школі почала працювати безкоштовна секція чирлідингу.

7. На базі школи в оновлених спортивних залах розпочали  свою роботу: фітнес-клуб «Тонус», де функціонують групи Disco, Contemp, кікбоксингу, аеробіки, силового фітнесу, CrossFit;

танцювальний клуб «FreeStyle IDfam»

8. Учні отримують знання про здорове харчування не тільки від вчителя , а й просто розфарбовуючи малюнки у групах та у кінці уроку презентуючи своє бачення здорової їжі. А на завершення - виставка розмальовок.

9. 24 жовтня учні  4-х класів  взяли участь у міських спортивних змаганнях «Перші кроки»

10. Веселі спортивні змагання у лісі - це те, що додає не тільки позитивних емоцій . Учні 6 класу це довели.

11. Учні 4 класу провели урок малювання на свіжому повітрі , а палітрою фарб було осіннє різнокольорове листя.

12. 16 жовтня у школі пройшли козацькі забави, де учні 7 класів змагались у вправності  та силі.

Дивитися фото