«Геліантус»-2018

Туризм в Крыму ( 0 Голоса (ів) )

14 листопада 2018 року учні  нашої школи (6-11 кл.) вже втретє взяли участь в IXМіжнародній природознавчій грі «Геліантус»-2018.

Гра проводиться з метою формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології та географії. Цього року завдання складались з таких блоків: зв’язок та комунікації, погода і клімат, здоров’я і діагностика, паливо та енергетика.

Щоб розв’язати цікаві та нестандартні завдання, учням потрібно було не лише задіяти свої ґрунтовні знання одразу з кількох дисциплін (біологія, географія, хімія та фізика), але й скористатися життєвим досвідом та логічним мисленням.

Гра «Геліантус» щорічна, то ж запрошуємо усіх бажаючих поповнити лави юних знавців природничих дисциплін та взяти участь  у грі «Геліантус» - 2019!

27  березня 2019 року відбудеться гра для вчителів біології, хімії, фізики та географії «Геліантус - вчитель»-2019, в якій вже вчителі матимуть змогу помірятися своїми силами.

Детальніше з умовами гри, завданнями  та відповідями до них за минулі роки  можна ознайомитися на сайті: helianthus.com.ua.