Новини

Українсько-польської співпраця

Туризм в Крыму ( 0 Голоса (ів) ) 

Учні 10-х класів нашої школи в рамках українсько-польської співпраці, за сприяння Тернопільської міської ради в особі пана Володимира Кашицького цілий тиждень мали змогу спілкуватись з ровесниками, які мешкають у місті партнері Плонськ у Польщі.

 

Делегація (10 українських школярів і 10 польських учнів) мала ряд спільних інтеграційних заходів: пішохідна екскурсія вуличками старого міста Варшави, поїздка у середньовічне місто Торунь (внесене до списку Світової спадщини ЮНЕСКО), екскурсія у дім Миколи Коперника, відвідини та майстер-клас у Турунському музеї Пряника, спільні уроки англійської мови, хімії, фізкультури; екскурсія на кінну ферму, ходили «в гості» у пожежну частину міста Плонська. 

Наші діти мали змогу наочно побачити реалізацію цілого ряду реформ (освітня, адміністративна) в Польщі, які у нас на Україні тільки починаються.

Містечко Плонськ налічує 23 тисячі населення, але має сучасну та розвинуту інфраструктуру: великий спортивний комплекс ( стадіон і 3 басейни + гірка), культурний центр, два діючих оркестри, два кінотеатри, сучасні бібліотеки, на часі реалізація проекту будови великого міського стадіону. Гордістю міста є бібліотека-архів, де збирають інформацію про життя і побут усіх мешканців міста з кінця ХХVIII століття.

Мали нагоду прийняти участь у шкільних та громадських заходах приурочених святкування 100-річчя Незалежності Польщі. 

Більшість наших дітей вперше побували у сусідів, їх однолітки жодного разу не були на Україні. Десятикласники отримали масу позитивних емоцій. Звичайно є над чим замислитись…. Навчитись гордо вимовляти «Я українець, українка!». Чекаємо наших друзів-сусідів у гості у травні, а до зустрічі у нас багато спільних планів і задумів…

Дивитися фото...

 

 

Написати коментар:

Бизнес шаблоны Joomla
Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Увійти

Реєстрація

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Пишіть нам:


Розкажіть про нас:

---

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Статистика

Перегляди статей
343928