Вчителям

_____________________________________

_____________________________________________________________________

Посадова інструкція класного керівника

Дана посадова Інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики класного керівника, «Положення про класного керівника навчального закладу системи загальної середньої освіти» від 6.09.2000 р. No 434, інструктивно-методичного лист Міністерства освіти України «Основні напрямки діяльності класного керівника» від 30.10. 1992 р. При складанні інструкції враховано рекомендації "Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 р., No 563.

Переглянути документ...

 

 

Колективний договір

Колективний  договір між  адміністрацією Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 та первинною профспілковою організацією Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 на 2017-2020 роки.

Переглянути договір...

 

На допомогу учителю

Сьогодення потребує від педагога-практика високого професіоналізму, володіння сучасними технологіями навчання і виховання, бажання та вміння постійно вчитися та самовдосконалюватися, творчого підходу з одного боку й прагматичності та раціоналізму з іншого.

Детальніше: На допомогу учителю

Про підручники для 8 класу

З 29 квітня 2016 року відкрито доступ до макетів підручників  для учнів 8-го класу, які отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Переглянути їх зможе будь-який зареєстрований користувач.

Детальніше: Про підручники для 8 класу

Національна дитяча гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Увійти

Реєстрація

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.

Пишіть нам:


Розкажіть про нас:

---

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в Twitter

Статистика

Перегляди статей
273759