Jackpot Jamba від Betsoft – реальний шанс отримати гроші

Грати в клубі Slotor на гроші з виводом на карту дуже просто. І ви точно захочете це зробити, оскільки є такі ігрові автомати як Jackpot Jamba. «Джекпот Джамба» від компанії-розробника Betsoft зробить звичайний і похмурий день святковим. Це стає зрозуміло вже з самого графічного оформлення віртуального гамінатора, а про геймплеї чого вже говорити! Найголовніше – це те, що ви можете виграти прогресивний джекпот в азартній грі. Вам вже стало цікаво і хочете більше дізнатися про віртуальному гамінаторе – тоді читайте нашу статтю.

Якими технічними характеристиками володіє гамінатор «Джекпот Джамба»?

У «Джекпот Джамба» на кону кругла сума, але ми не поспішаємо, а прохолоджує в приємній атмосфері з бокалом текіли. Вас не здивують п’ять барабанів і дев’ять ігрових ліній. Автомат має досить звичний інтерфейс, швидше за нагадуючи азартні ігри колекції «Gaminator». Свіжі фрукти та символи гральних карт негайно з’являються на екрані основної гри. Фруктова тематика розташовує до спокійної грі і розслабленню, адже апарат такого типу не передбачає якихось несподіванок. Якщо не брати до уваги бонус-функцій символу Вайлд, який представлений у вигляді святкового ковпака.

Ще більше цікавих функцій представлено в ігровому автоматі Treasure Room .

Ви можете робити ставки на різну кількість ліній, оскільки вони не фіксовані. Розмір загальної ставки залежить від значення номіналу монети, рівня ставки на лінію і кількості активних ліній. Номінальна вартість монети в грі варіюється в діапазоні від двох центів до долара. Ставка на лінію починається від долара до п’яти. Тому загальна максимальна ставка дорівнює 45. Це все дозволяє вибирати тактику, яка вам до душі. Тому Лоуроллери і High Roller радіти процесі гри.

Важливо відзначити, що формування виграшних комбінацій в азартній грі Jackpot Jamba відбувається в обидві сторони, що збільшує шанси на перемоги. Також значення RTP (return to player) має значення 92,5%, що не дає позитивного математичного очікування, але ніяк не вплине на можливість отримати джек-пот. Тим більше, в геймплеї є бонусна гра, і це теж розпалює азарт. А також гравець може отримати максимальний виграш зі щасливих комбінацій розміром 25 000. Це точно радує і те, що ви можете грати на гроші онлайн в клубі Слотор, маючи доступ до найкращих умов обслуговування клієнтів.

Хоч і автомат «Джекпот Джамба» був випущений 15 жовтня 2014 року, він має сучасне оформлення і музичний супровід. Також гра доступна у версії: для комп’ютера, планшета і мобільного пристрою. Тому ви завжди можете грати в улюблений апарат. Спробуйте свої сили в Jackpot Jamba. А раптом ви опинитеся тим самим щасливчиком, зірвав куш.

Скачать APK IOS