Koi Princess – ігровий онлайн-автомат від Netent

Ігровий автомат Koi Princess присвячується східній культурі. Тому головною героїнею слота є японська дівчина. Протягом всієї гри вона спостерігає за вашими діями та висловлює щирий захват при появі призових комбінацій, плескаючи в долоні. Розроблено віртуальний апарат шведською компанією Netent. Серед досвідчених гравців симулятор вважається одним з найбільш функціональних в колекції провайдера. Тому на Slotor2 він завжди займає місце серед найпопулярніших ігор. Для різноманіття реалізувано вісім призових опцій, що досить багато порівняно зі стандартними відеослотами. Також було задіяно бонусні ставки, що підвищують RTP з 96% до 96,23%, і додано спеціальні символи. Запускаючи Koi Princess і інші представлені на дзеркалі клубy ігрові автомати, пам’ятайте про доцільність гри на гроші. Адже лише в цьому випадку виплати можна буде вивести з рахунку казино на особисту банківську карту.

Технічні параметри віртуального автомата принцеса Кої

Ігрове поле стандартне — має п’ять класичних барабанів та два десятки постійно активних ліній. Символи відображаються за схемою 3х5. При формуванні комбінації вмикається підсвічування.

Починаючи раунд, гравець має змогу визначитися з номіналом ігрових монет і обрати прийнятну для себе ставку. Придбати монети можна за ціною від 1-го цента до 1-го долара. А на лінію дозволяється поставити до 10-ти монет. Нескладно підрахувати, що мінімальна сума, яку можна вказати на спин складає 20 центів, а максимальна — 200 доларів. Є в симуляторі бонусна ставка в розмірі до 200 доларів. Якщо цікавить широкий діапазон для ставок, випробуйте ігровий автомат Pinocchio.

Комбінації повинні починатися на самому першому барабані і складатися більш ніж з 2-х або з 3-х однакових зображень. Сума виграшу залежить від розміру ставки та коефіцієнтів комбінацій. Найвищий множник слота Принцеса Коі має значення х500. Ігри на подвоєння немає, тому виграш відразу надходить до рахунку.

Інтерфейс ігрового онлайн апарату Koi Princess

Головний екран поділено на декілька функціональних зон. У центрі розташовано ігрове поле, а під ним знаходиться панель управління. За допомогою зазначених там клавіш можна вибрати номінал однієї монети «Дост. Монет» і зробити ставку на лінію «Рівень». У віконці «Ставка» автоматично буде відображатися сума для одного спіна. Є можливість виставити максимально можливі параметри, а також запустити низку автоматичних обертань. Ручний запуск барабанів активується розташованим в самому центрі панелі зеленим кружком зі стрілками.

Чому симулятор Принцеса Кої є популярним

Серед факторів, що сприяють популярності слота Koi Princess, можна виділити:

  • Багато функцій. Гравцям пропонується чотири призові опції, що запускаються під час стандартних обертань. А також чотири гри, яка активується бонусними символами.
  • Наявність бонусної ставки. В цьому випадку істотно збільшується ймовірність випадання призових раундів, а також зростає RTP симулятора з 96% до 96,23%.
  • Три спеціальних символи. Wild здатний заміняти інші зображення і може самостійно формувати призові набори. Scatter відповідає за тури з безкоштовними обертаннями і збільшеними множниками. Бонусний символ з’являється на барабанах з непарними номерами і запускає призові ігри.

Koi Princess — тематичний ігровий онлайн-автомат з деталізованою графікою, простим управлінням, великою кількістю додаткових опцій і високим відсотком виплат. Всі перераховані параметри роблять слот Принцеса Коі дуже популярним серед користувачів.

Скачать APK IOS