Грайте в автомат «Маленька Пані» в режимі онлайн

Комахи все частіше і частіше стають героями ігрових автоматів. На цій хвилі компанія IGT Slots випустила віртуальний слот «Маленька Пані». Його головні герої – сонечко і її кавалер. Англомовна версія апарату точно відображає сценарій ігрового процесу – Lil’ Lady. Почніть прямо зараз грати в Слотор ігрові автомати від 1 гривні з мобильного, щоб порадувати себе і близьких великим виграшем. Маленькі комахи можуть принести великі призи.

Особливості ігрового процесу в апараті Lil ‘Lady

Символи нанесено на полотно барабана ніжного персикового кольору. Фоном є галявина з соковитою зеленню, показана в макро-збільшенні. Таким чином, кожен користувач зможе відчути себе комашкою. Котушки обертаються під веселий рок-н-рол. Музика настільки добре підібрана, що з кожним спіном охоплює все більше бажання пуститися в танок разом з сонечками.

Ще яскравіше оформлення можна побачити в ігровому автоматі Aloha Cluster Pays .

Яскраві символи «Маленька Пані» шикуються в 40 послідовних ланцюжків. Перевага слота – це підсумовування кількох вдалих комбінацій в рамках одного платного туру. Така особливість дозволяє нарощувати розмір виграшу не тільки за рахунок цінності символу, а ще через те, що спін приносить відразу кілька призів.

Діапазон ставки також дивує, як і оформлення: можна варіювати вартість лінії від 1 до 50 доларів. Такий проміжок – мрія гравців, які люблять зростаючий напруга емоцій. Можна почати з одного долара і довести ставку до 200 баксів.

Бонусні можливості віртуального слота «Маленька Пані»

У грі є спеціальний знак, який збільшує шанси на зрив ва-банку. Це символ Бонуса, зображений у вигляді напису на листочку конюшини. Він з’являється на трьох середніх котушках і активує фрі-спини незалежно від позиції. Під час безкоштовних обертань барабани і символи переходять в «нічний» режим. Всі призи подвоюються, а котушки в такому режимі обертаються 5 разів.

Грати в автомат «Маленька Пані» цікаво і прибутково, незважаючи на мультяшне оформлення. Творцям моделі вдалося витримати баланс між овечих та технічними особливостями. Тому запускайте його барабани і насолоджуйтеся призами від парочки закоханих жуків.

Скачать APK IOS