Везучий Завсідник — азартний ігровий слот від Ігрософт

Ігровий автомат Lucky Haunter заробив популярність завдяки ретро оформленню та нетривіальний тематиці. Виробник Igrosoft взяв за основу старих одноруких бандитів та вдосконалив їхній інтерфейс, доповнивши стандартну гру кількома додатковими опціями. Онлайн-апарат Везучий Завсідник є серед зібраних на сайті казино Слотор автоматів, зіграти зможуть всі бажаючі, а оператори клубу завжди прийдуть на допомогу у вирішенні поточних питань. Для гостей Слотор офіційний сайт надає комфортні умови для гейминга.

Технічні характеристики ігрового автомата Пробки

У народі апарат Lucky Haunter отримав альтернативну назву Пробки на честь символу Скаттер, який зображує пивну кришку. Крім знака Розкиду, що запускає бонусний раунд з двома турами, азартний автомат може похвалитися наявністю Дикого символу (підкова), що заміняє рядові картинки, джекпотом в 5000 поточних ставок, який приносять 5 зображень логотипа і оригінальною ризик-грою. В автоматі 5 барабанів і 9 ігрових ліній з можливістю вибору активних, RTP дорівнює 96%, є функція автоматичної гри. Такий же геймплей чекає вас в ігровому автоматі Pure Platinum.

Опис інтерфейсу: дизайн, правила, управління грою

Гра переносить відвідувачів клубу до бару, де сумує біля стійки єдиний, але постійний відвідувач. Компанію йому складає грамофон із веселими мелодіями, під час виграшів запускається кумедна анімація. Любитель пива не обмежується тільки пінним напоєм: він закушує раками, креветками, чергує банкове і розливне пиво з вином та портвейном. Всі ці картинки, а також щасливі підкови і логотипи слота Lucky Haunter складаються в виграшні комбінації з 3-5 однакових зображень, приносячи призи на депозит відповідно до коефіцієнтів в таблиці виплат. Будь-який виграш можна подвоїти, відкривши в ризик-грі пивну банку з цифрою більше, ніж у дилера. Також буде доречно використати бездепозитні фріспіни за реєстрацію України на цьому слоті.

Призовий раунд запускається трьома і більше пивними пробками. Під кришками приховані призи, а напис «Exit» свідчить про завершення туру. Якщо ви не дійшли до «Виходу», то підете до другого туру. Тут вам доведеться відгадати, на якій тарілці лежить апетитна курочка, а де — риб’ячі кісточки.

Управління слотом здійснюється за звичною всім гемблер схемою, натисканням на клавіші консолі під ігровим полем. Простий і зрозумілий інтерфейс, нехитре оформлення слота компенсуються гумористичним сюжетом, захоплюючим бонусним туром і грою на подвоєння. Зіграйте в Lucky Haunter на гроші і отримаєте шанс поповнити банкролл значною сумою.

Скачать APK IOS