Mad Mad Monkey – азартний ігровий автомат для онлайн-гри

Тема з божевільними мавпами міцно увійшла до переліку сюжетів для ігрових автоматів. Це обумовлено схожістю між поведінкою тварини і тим, як азартний гравець досягає величезних виграшів. Потрібно до божевілля віддатися владі азарту і фарту, щоб підкорити удачу своєю наполегливістю. А для цього реєструйтеся на сайті: ігрові автомати онлайн доступні для грошових розваг.

Ігровий автомат «Божевільна Мавпочка» розроблений в компанії Microgaming. Він особливо подобається гравцям, схильним до спонтанних вчинків і повного відриву. Це стає очевидним вже з першого погляду на оформлення слота Mad Mad Monkey. Запускайте барабани з кокосами, арахісом і бананами, щоб зірвати ва-банк моделі з 1000 ставок. А якщо тематика вам набридне, переходите до іншого ігрового автомату Burning Desire .

Особливості онлайн-гри в автомат Mad Mad Monkey

Призові ланцюжки однакових символів збираються за класичним принципом – зліва направо. Є символи, які оплачуються навіть за парну послідовність. Коефіцієнт за них невеликий, проте отримувати його теж приємно. Шанси на збір вдалих комбінацій підвищує Вайлд. Тут їм виступає головна героїня – мавпа. Відмінність символу в тому, що він дублюється по всьому барабану, займаючи відразу 3 осередки. Також вбудований Вайлд діє як дабл-мультиплікатор.

Скаттер – це логотип слота. Якщо вам вдасться зібрати 3 і більше таких картинок за один спін, запускається серія безкоштовних обертань, а також нараховується грошова виплата. Перевага такого бонусного туру не тільки в безоплатних спинах, а ще й в тому, що всі коефіцієнти збільшуються втричі. Раунд запускається за поточним внеску, тому важливо не продешевити при налаштуванні гри.

Відмінність апарату Mad Mad Monkey в тому, що невеликі виплати за символи компенсуються за рахунок частої активації мультиплікаторів. Завдяки цьому, в процесі гри можна виграти велику суму, ніж заявлений джекпот. У моделі створені всі умови для того, що азартні гравці «відривалися» на повну котушку. Запускайте її та зривайте гроші, немов щедрі зв’язки бананів в пальмової гаю.

Скачать APK IOS