Мільйони Мерліна – престижний апарат від Мікрогеймінг

Старий із сивою бородою і дерев’яним скіпетром запрошує любителів азарту в Slotor2 грати онлайн в гамінатор Merlins Millions. Цей персонаж вміє створювати справжні гроші в необмеженій кількості. Він готовий піти вам на зустріч, і поділитися своїми скарбами, якщо ви погодитеся робити ставки на реальні долари. Вибравши магічний слот, ви не прогадаєте, адже в ньому є 50 ліній, 5 барабанів, ризик-гра, Вайлд, режим супер-ставок, фріспіни і бонус-розіграш з совами.

Інструкція гри на чарівному апараті для новачків

Після запуску азартної гри Мільйони Мерліна в лобі нашого ігрового порталу вам слід змінити його настройки. Головний параметр, який потрібно підкоригувати – це розмір ставки. На панелі управління є кнопка Bet, яка необхідна для регулювання цієї конфігурації. Ви зможете виставити бет від 0,01 до 0,5 у. е. на 1 лінію. Максимальний сумарний кін, який можна включити, використовуючи цю клавішу, – 25 кредитів. Така ж зручна система чекає вас в ігровому автоматі 300 Shields .

У правій частині екрана ви знайдете напис Super Bet. Клацніть по ній – і перед вами з’явиться шкала з множниками від 2 до 10. Ви можете вибрати будь-який з них – і тоді Вайлд-символ знайде вказаний збільшувач виплат. Врахуйте, що після активації цього бонусу розмір загальної ставки збільшиться. Наприклад, якщо ви візьмете множник 10, то бет зміниться з 25 до 175.

Джокер – це головний персонаж платного апарату на гроші з Webmoney, тобто це чарівник Мерлін. Власні ланцюжка знаків Wild утворювати не буде. Це пов’язано з тим, що Дикий Символ може випадати тільки на трьох центральних колонках, чого недостатньо для створення повноцінної виграшної комбінації. Нерідко цей спеціальний символ буде з’являтися відразу на декількох нішах одного барабана.

Навіть якщо ви вже почали грати на реальні гроші, ви завжди можете виграти подарункові крутки. Пошукайте кілька магічних сфер на центральних барабанах, щоб отримати фріроли. Ігровий портал виділить вам 5 запусків. Особливість такого режиму обертань полягає в тому, що чарівник після кожної прокрутки буде використовувати свою магія, створюючи нові Wild-елементи та використовуйте фріспіни за реєстрацію.

Ще один бонус віртуального гамінатора активує сова. Знайдіть її зображення на 1, 3 і 5 колонці. Після цього всі ніші заповняться однаковими картинками з птахами. По черзі відкривайте їх, і знаходите грошові виплати. Ви будете збирати призи до тих пір, поки під одним з елементів вам не попадеться напис Collect. Навіть якщо це трапиться, через кілька обертань ви все одно зможете потрапити в цей розіграш повторно. Так що не здавайтеся – грайте до переможного кінця!

Скачать APK IOS