Mermaids Millions від Microgaming – захоплююча онлайн гра

Ігровий слот з поетичною назвою Mermaids Millions надасть вам можливість віртуально побувати в гостях у царстві Нептуна – грізного і невблаганного бога морської безодні, і прекрасної Русалочки. Вибирайте слот Мільйони Русалки — на сайті Слотор казино на гривні.

Основні характеристики апарату «Мільйони Русалки»

Відео-слот Mermaids Millions складається з 5 барабанів, 15 ліній виплат і наповнений ризиком і азартом. Мінімальна ставка дорівнює 1 центу, що показує: гравці з будь-якими фінансовими можливостями можуть насолодитися ігровим процесом. Максимальний рівень ставки в «Мільйони Русалки» складає 75 доларів. У разі перемоги при максимальній ставці ви отримаєте значну грошову суму.
Фонове зображення виконано в морських тонах, нагадуючи, що гравці знаходяться у владі бога Нептуна. А якщо захочете змінити тематику, запустіть ігровий автомат Cashapillar.

Символіка ігрового автомата Mermaids Millions

Символи на барабанах відіслати також відображають морські мотиви. На барабанах ви будете бачити іконки із зображеннями:

  • скриня з золотом;
  • черепашка з перлиною;
  • морський коник в сонцезахисних окулярах;
  • шкатулка з коштовностями;
  • символи гральних карт від 10 до туза в обнімку з морськими мешканцями.

Основні символи Mermaids Millions досить звичайні, а ось що стосується спеціальних символів гри, вони також мають місце бути в даному емуляторі. Дикий символ представлений у вигляді зображення сивочолого бога морів, він зможе допомогти вам підмінити будь-який знак на більш вигідний, що принесе величезні бонусні виплати. Виняток становить Скаттер, який зображений у вигляді Русалоньки. Є також бонусний символ у вигляді скрині зі скарбами. Ці символи зможуть порадувати геймерів фріспінамі і додатковими нагородами.

Бонуси та особливості грального апарату «Мільйони Русалки»

Символи розкид приносять не тільки щедрі призи, а ще й дають вхід в бонусну гру. У цьому режимі всі виплати множаться на три, що зможе порадувати ваш поточний баланс.

Ще одна ризик-гра з солідним виграшем активується при випаданні 3 і більше скринь поспіль. Далі, ви потрапляєте на морське дно, і побачите перед собою ряд черепашок. Вам необхідно вибрати всього 3 найвдаліших на вашу думку.

Гральний онлайн апарат «Мільйони Русалки» дозволить вам насолодитися барвистою графікою, побувати в глибині морських просторів під захистом Нептуна. Грайте на офіційному сайті в Mermaids Millions і вигравайте щедрі призи з фріспінами.

Скачать APK IOS