Prohibition від Evoplay – вишуканий автомат з графікою 3D

Дуже часто розробники ігрових автоматів пропонують тематики і сюжет історичного характеру. В клубі Слотор дозволяє грати на гроші. Наприклад, в віртуальному апараті Prohibition від компанії Evoplay Entertainment показано життя в Сполучених Штатах Америки під час сухого закону. Така заборона на виробництво і продаж алкогольних напоїв дозволили збагатитися гангстерам в цій індустрії. Тому відіслати «Сухий Закон» оформлений в самому розкішному вигляді. У ньому присутні глибокі темні відтінки, предмети розкоші, а також інша сторона такого життя – постійна небезпека в особі поліції.

Часи сухого закону, відображені в автоматі Prohibition, були дуже складними з безліччю злочинів. Але в ігровому клубі все більш надійно. Будьте спокійні щодо своїх грошей в банку. Вам завжди доступні: вкладення грошей, поповнення рахунку, а також виведення грошей, який проводиться моментально. Тому в азартну гру «Сухий Закон» можна і потрібно грати на гроші. Тим більше, що слот має прекрасні технічні характеристики, які ми розглянемо далі.

Сухий Закон: особливості та характеристики азартної гри

Ігровий гамінатор Prohibition має звичну будову: п’ять барабанів і двадцять ліній виплат, розташовані в три видимі ряду на екрані. Кількість активних ліній можна змінювати з періодом 1, 3, 5, 9, 15, 20. Значення ставки на лінію варіюється в діапазоні від 1 до 50. Загальна максимальна ставка становить 1 000. А номінал монет в геймплеї коливається від 50 центів до 2 доларів . Це дозволяє хоч і трохи, але міняти ставки. А якщо хочете більш традиційні умови, можете вибрати Sizzling6.

Максимальний виграш має значення 100 000. Його можна отримати і в основній грі, і в бонусних іграх. Автомат Сухий Закон додатково включає в себе такі бонус-функції: раунд з безкоштовними спинами, гра в автоматичному режимі і ризик-гра. Заявлений показник RTP дорівнює 94,5%. А відіслати доступний для гри: на комп’ютері, планшеті, мобільних пристроях, а також онлайн.

Серед десяти символів в автоматі Prohibition є спеціальні – це Вайлд, Скаттер і Бонус. Вишуканий контрабасс – це Дикий Символ, який доповнює комбінації за потрібне знаком. Scatter (пляшка віскі) запускає 20 фріспінов. Бонусів кілька, при випаданні на барабанах вони починають особливі бонусні ігри. Більше інформації можна отримати, натиснувши кнопку PAYTABLE.

Азартна гра «Сухий Закон» може стати культовою і дуже популярною серед слотхантеров. Оскільки її процес гри залучає з різними елементами. Вона має цікаву тематику і прекрасне графічне оформлення в 3D з анімацією, а також прекрасне звуковий супровід. У такій слот приємно грати, а тим більше на гроші. Приєднуйтесь до клубу і робіть свої ставки!

Скачать APK IOS