«Чиста Платина» від Microgaming в онлайн-клубі на гроші

Дорожче золота може бути не тільки дружба, а й платина! Шматок цього дорогоцінного металу обрадує будь-яку людину, адже в ломбарді за нього можна виручити велику суму грошей. На щастя, ми знаємо розташування цілої гори цього дорого викопного. Щоб роздобути платину, вам потрібно почати запускати в Слотор ігрові автомати, починаючи з Pure Platinum з 40 лініями, Вайлд, фріроли і ризик-грою. Творець цієї гри, розробник Microgaming, постарався на славу, випустивши слот з великим RTG, тому зірвати куш вам буде неважко!

Як набити кишені платиною за допомогою ігрового апарату?

Оскільки ви будете грати в гамінатор через онлайн-клуб, дорогоцінний метал не зможе потрапити вам до рук. Конвертація платини в реальні бакси буде відбуватися автоматично. Виграшні кошти ви зможете в подальшому вивести на електронний гаманець (Webmoney, Qiwi, Яндекс Гроші, Paypal) або на банківську карту (Mastercard, Visa). Але спочатку вам потрібно отримати ці призи, тому приступайте до обертанням, натиснувши на кнопку Spin. А якщо хочете отримати ще більше приємних вражень, виберіть ігровий автомат Lucky Haunter .

Якщо ви багатий гравець, який претендує на велику суму доларів, то можете грати на великих ставках. Для цього тисніть на клавішу Max Bet Spin. Або можете збільшувати бет поступово, використовуючи опцію Coins. Якщо ви вже виставили граничний бет, рівний 400 кредитам, і цього вам недостатньо, можете змінити розмір ігровий монети з 0,01 до 0,2. Також не забувайте про гру на подвоєння, яка буде доступна кожен раз, як на інтерфейсі випадає повноцінна призова комбінація будь-яких фігур.

Бонуси популярного онлайн-апарату про благородний метал

В основній грі найбільше ви будете натикатися на карткові елементи, годинник, кільця і ​​злитки платини. Всі ці картинки є звичайними знаками, за які ви будете отримувати до 7500 кредитів. Кожен з цих символів може бути замінений Вайлдом – круглим зображенням з назвою азартної гри. За упіймання послідовності 5 джокерів ви отримаєте до 10 тисяч кредитів.

Всі виплати можна буде збільшити, якщо ви знайдете кілька Скаттер в будь-якій позиції. Ці спецзнаки активують фріроли. Ви самі виберіть режим запусків. Всього можна буде виграти до 50 оплачених круток з множником від 1 до 5. Під час цього бонусу, навіть якщо до цього ви грали на реальні гроші, кошти з вашого балансу списувати не будуть. Ви запросто наб’єте Banking виграшами переконливо розміру, і, щоб це сталося якомога швидше, почніть обертати 5 барабанів апарату «Чиста Платина» прямо зараз!

Скачать APK IOS