Secret Of The Stones від Netent – азартний ігровий слот з онлайн підтримкою

Відгадування «Таємниці Каменів» обіцяє стати вигідним заняттям, тому що на щасливчика чекає максимальний приз в 350 тисяч ставок. У клубі ігрові автомати від 1 гривні  дозволити претендувати на такі великі виграші. Виробник віртуальних ігор Netent розмістив в ігровому слоті Secret Of The Stones містичні символи, серед яких є спеціальні, на 5 барабанах і 25 призових лініях. Оцінити високу прибутковість бонусного туру з вибором барабанів, множників і безкоштовних обертань можна, якщо грати на дзеркалі Слотора в разі блокування офіційного сайту ігрового закладу.

Технічні параметри віртуальної «Таємниці Каменів»

У віртуальних «Таэмницях Каменів» налаштуванню підлягають наступні параметри:

  • число активних ліній від 1 до 25;
  • ставка на лінію в діапазоні від 1 до 10 монет;
  • номінал монет в межах від 1 до 50 центів;
  • режим обертання барабанів, можлива автогра.

Максимальна ставка на спин 125 доларів. RTP – на рівні 96.7%. Грати на гроші в «Таємниці Каменів» можна на ПК без скачування, а також на будь-якому мобільному пристрої типу Android і iOS, як і в автоматі Roulette Advanced.

Сюжетна лінія азартної гри

Азартна гра «Таємниці Каменів» заснована на історичній загадки виникнення комплексу каменів Стоунхенджа в Англії. Одну з версій пов’язують з ритуалами стародавніх друїдів, тому тематичними символами стали бородатий маг з дикими функціями, древо життя в ролі Скаттер і картинки тварин і карт, зображені в стилі кельтських орнаментів. На сюжетну лінію Secret Of The Stones впливають дії дикого символа, що заміняє будь-яку картинку, к рім Скаттер, для створення призовий ланцюжка, а також символ розкиду, які відкривають бонусний тур. Прибуткова історія сягає кульмінації, коли починається тематична бонус-гра. Слотхантер клікає на будь-який з 20 каменів, отримуючи випадковим чином кількість фріспінов, додаткові дикі символи і множники.

Опис інтерфейсу автомата «Таємниці Каменів»

Блакитне ігрове поле в основній грі обрамляють кам’яні стовпи. Ігрові картинки, серед яких найцінніша – олень з максимальним коефіцієнтом 12500, вишикувалися по схемі 5х3. У нижній частині інтерфейсу Каменів знаходиться панель управління з центральними кнопками для запуску спинив і бічними – для вибору ліній гри і ставки. Для перегляду правил гри і таблиці виплат є клавіша «I». Отримати підтримку у вигляді консультації з усіх технічних питань можна онлайн від оператора ігрового веб-сайту.

Популярність вигляді-слоту Secret Of The Stones забезпечує стильна якісна графіка з анімацією в бонусному раунді, простота правил і щедрість бонусних вільних спинив з Дикими барабанами. Насолоджуйтеся дзвоном золотих в успішних раундах «Таємниці Каменів»!

Скачать APK IOS