Sizzling 6 : нестандартний ігровий автомат з 6 барабанами

Шукайте нові ігрові автомати Слотор – ласкаво просимо в спеціальну категорію. Sizzling 6 – це «фруктова» класика в сучасній варіації. Шість барабанів, які ви побачите на ігровому полі, – не єдина особливість. Запустіть офіційний автомат онлайн клубу і познайомтеся з усіма характеристиками і бонусними можливостями.

Якщо ви любите ризикувати, грайте відразу на гроші. Навіщо втрачати дорогоцінний вільний час? Краще використовувати його на пошуки нових переможних стратегій. Також рекомендуємо ознайомитися з автоматом Prohibition .

Технічні характеристики нового автомата

Ігрові автомати у вигляді суміші ретро та інноваційних функцій — найкраще вдаються команді Новоматік. «Сізлінг 6» з першого спина підкорює незвичністю, симбіозом двох популярних напрямків в азартних розвагах з барабанами, ставками, лініями і символами. Його характеризують такі параметри:

  • 6 барабанів;
  • 5 ліній для ставок;
  • 2 особливих символи – Скаттер і Вайлд;
  • ризик-гра на множення виграшу.

Фруктова класика на шести барабанах – це не тільки нестандартно але і дуже прибутково.

Виплати за комбінації на барабанах

Символи з низькими коефіцієнтами виплат – це дві вишні і апельсин, лимон і сливи, половина кавуна і гроно винограду. За 3 – 6 фруктових зображень на активній лінії ви отримуєте від 50 до 6 000 кредитів. Сімка оранжево-червоного кольору – щасливий символ. Якщо він випадає 6 разів поспіль зліва направо, баланс гравця Слотор поповнюється на 50 000.

Але найбільш високооплачувані комбінації, все ж пов’язані з фруктами. Максимальна виплата в «Сізлінг 6» становить 100 000 кредитів, але для цього необхідно зібрати на барабанах 18 ідентичних символів, тобто заповнити всі ланки.

Особливі символи: Скаттер і Вайлд

Зірка – це Скаттер. Символ розкиду повинен з’явитися на барабанах Sizzling 6 мінімум 4 рази. А шестиразове випадання дає 10 000 кредитів. Скаттер працює як фрі спини і  оплачується в комбінаціях, як і всі базові символи. Джокер – це Вайлд. Він не приносить виплати, але змінює всі символи, крім зірки.

Скачать APK IOS