Автомат Super Fun 21

Випробувати свою інтуїцію, удачу і везіння допоможе вам новий ігровий автомат Super Fun 21, який пропонує не просто азартну гру з обертанням барабанів, а різновид блекджека. Ця карткова гра відома не одне сторіччя, незмінно викликаючи інтерес у гравців і бажання заробити. Правила блекджека дуже прості і зазвичай не становлять складності для освоєння. Та й онлайн версія ігрового автомата Super Fun 21, який ви знайдете на офіційному сайті онлайн казино на гривні Слотор, значно спрощує геймплей, так що навіть якщо гравець ніколи не грав в блекджек, він зможе впевнено заробляти.

Грати в симулятор можна на реальні гроші, як і в ігровий автомат Retro Reels Diamond Glitz , використовуючи моментальний вивід в гривнях, за допомогою найпопулярніших платіжних систем.

Загальний опис ігрового онлайн автомата «Супер Веселощі 21»

Оскільки специфіка гри – винятково розклад карт і збирання виграшних комбінацій, то ви не побачите барабанів, призових ліній, простих і спеціальних символів. Ігрове поле – це круглий стіл зі спеціальною розміткою, місцем для фішок, функціональних клавіш. Мета гри «Супер Веселощі 21» – зібрати комбінацію карт загальним номіналом в 21 очко. Але така позиція не завжди досягається, тому гравець повинен прагнути отримати можливо близьке до ідеалу число, але не перевищувати його.

Особливості ігрового процесу автомата на гроші

Перш ніж почати гру, геймер повинен зробити ставку, вибравши фішки необхідної величини. Після натискання кнопки Deal, відбувається роздача карт, по дві карти гравцеві і круп’є. Якщо вас влаштовує комбінація, то натискання кнопки Stand припиняє гру і розкриває карти (у дилера буде видно тільки одна, а друга залишиться закритою). Якщо комбінація недостатня, то кнопка Hit додасть ще одну карту. Подвоєння ставки піде після активації Double. Застрахувати свою ставку (в разі, якщо у дилера відкрита карта Туз, що з великою ймовірністю призведе до перемоги) ви можете кнопкою Insuranse. Також не забудьте використати фріспіни за підтвердження номеру телефона.

Ігровий автомат «Супер Веселощі 21» дасть вам багато гарячих, азартних емоцій, адже блекджек – хоч і проста, але гра неймовірно затягує і захоплює.

Скачать APK IOS