Finer Reels of Life від Microgaming – грайте азартно

Шляхетний, елегантний, стильний – тільки ці слова можуть описувати ігровий автомат Finer Reels of Life, недавно представлений гемблінговой компанією Microgaming. Відомим творцям довелося багато попрацювати над своїм продуктом, адже кожен елемент ігрового автомата глибоко просякнутий розкішшю. Що стосується джекпоту – максимальна кількість призових монет, які можуть бути отримані під час обертання, може становити до 1 800 000! Щоб почати грати в ігрові автомати не обов’язково реєструватися, Ви можете протестувати слот Finer Reels of Life в демо режимі на нашому сайті. Однак в тому випадку, якщо хочете зірвати справжній виграш, в систему Слотор вхід буде обов’язковим.

Особливості оформлення та приховані характеристики

Помаранчевий фон ігрового автомата The Finer Reels of Life прикрашений зображенням алкогольних напоїв, шоколадних цукерок, ароматних сигар і дорогоцінних алмазів. Барабани, приховують не менш привабливий ландшафт, простягалися на далекі дороги, миготіли сині діоди і зачаровують погляд виблискуючі вогні. Розробники не полінувалися підібрати комплект оригінального звуку до свого продукту. Під час безкоштовних обертань, зображення у фоновому режимі зміниться, надавши грі особливу привабливість.
Приховані характеристики відіслати Finer Reels of Life:

  • Частота випадання бонусу становить 0,64%;
  • Можливість отримання будь-якого виграшу – 28,27%;
  • Розподіл виграшів – 65% в основній грі і 35% в бонусній грі;
  • Волатильність – 10,02 з 20;
  • Довжина циклу – середньостатистична.

Не менш вигідні умови створені в ігровому автоматі Battle Tanks.

Символи в азартній онлайн-грі

У грі карткові символи від дев’ятки до туза будуть невпинно поповнювати рахунок користувача на 15-500 монет. Цукерки та чашка кави з завидною регулярністю приносять гравцям 75-1250 монет. Найпривабливіші персонажі: пляшка вина і сиру, сигари і віскі з двома склянками пінистого шампанського. Символ з діамантом на барабані принесе від 75-3750 монет. Елегантно оформлений логотип з назвою ігрового автомата – це спеціальний символ Wild, який може брати участь в заміні символів і формуванні призових комбінацій, збільшуючи раніше отриманий виграш у два рази. Зображення із золотою зіркою – символ розсіювання. Сяючи на бордовому тлі, зіркові символи платять 150-37 500 монет. Як тільки на екрані з’являться три або п’ять зірок, ви отримаєте безкоштовні обертання з додатковими призовими опціями.

Висновок

Ігровий автомат Finer Reels of Life подарує можливість кожному азартного гравця непогано провести вільний час. Тематичні персонажі і варіанти бонусів не залишать вас байдужими, але, якщо ви все ще налаштовані скептично, ви зможете безкоштовно протестувати ігровий автомат Finer Reels of Life в демонстраційному режимі на нашому сайті, а потім зробити реальні ставки та отрамти фріспіни.

Скачать APK IOS