Грайте онлайн в The Rat Pack: азартні щури принесуть призи

Мультяшні щури вирішили собі влаштувати вечірку в каналізаційних проходах міста. Гризуни запрошують всіх бажаючих на азартний джазовий вечір і готові віддячити кожного, хто проявить лояльність до їх виду. Щоб скористатися запрошенням, грайте в слот The Rat Pack. «Зграю Щурів» випустила компанія Мікрогеймінг. Запрошуємо провести тестування ігрові автомати на Слотор ігрові автомати на гривні  Удачі.

Запальні щури спеціально для вас зберуть кілька ліній в The Rat Pack

Оформлення апарату, стилістика його малюнків і музика нагадують діснеївські мультфільми середини 90-х років. Приклад більш сучасного мультяшного оформлення можна побачити в автоматі Enchanted . Якщо це період вашого дитинства — слот затягне вас буквально з перших хвилин. Ставки настільки лояльні, що грати в автомат однаково цікаво і забезпеченим клієнтам казино і відвідувачам з дуже обмеженим бюджетом. Розмір внеску за раунд в слоті «Зграя Щурів» коливається від 1 цента до 2 доларів і 50 центів за лінію. А їх тут, в свою чергу, 30.

Як отримати призову виплату в слоті «Зграя Щурів»

Вибирайте число активних ліній, вартість кожної з них і запускайте платний тур. Ва-банк моделі – це 5 тисяч ставок. Вона дістається тому, хто збере 5 Диких символів у вигляді картинки з назвою автомата. Однак, є і другий спосіб зняти великий куш: можна нескінченну кількість разів збільшувати приз раунду під час ризик-гри. Все залежить винятково від вашої інтуїції.

У дабл-турі є 2 режими: потрібно вгадати колір карти, щоб подвоїти суму, або масть і тоді вона зросте в 4 рази. Така специфіка дозволяє вибудовувати цілі стратегії, спираючись на власне чуття. Ще один шанс отримати купу грошей – це крутити барабани слота Зграя Щурів до тих пір, поки не випаде в різнобій 3 Скаттер. Така комбінація служить тригером для запуску серії фрі-спинив.

Грайте в апарат The Rat Pack, відкинувши всі забобони і власну гидливість. Насправді, ці тварини відрізняються дуже високим інтелектом. Не змагайтеся з ними в хитрості, а просто робіть внесок і крутите запальну щурячу котушку. Не забудьте використати безкоштовні фріспіни.

Скачать APK IOS