Грайте онлайн в ігровий автомат Top Gun

Азартні ігри, присвячені улюбленим фільмам – напрочуд популярне явище. Орієнтуватися в знайомому антуражі, серед відомих персонажів — легко і приємно. Налаштуватися на необхідний лад надзвичайно просто. Ось і новий ігровий автомат Top Gun від онлайн казино Слотор, створений за мотивами відомого американського фільму «Кращий Стрілець», дає можливість зустрітися з улюбленими героями на віртуальному просторі. І не тільки зустрітися, але і взяти безпосередню активну участь в неймовірних пригодах, а також, за можливості, зірвати непоганий куш, якщо вас цікавить саме гра зі ставками.

Ігровий автомат на гроші: переваги моделі «Кращий Стрілець»

Оскільки заробити реальні виплати можна тільки в платному ігровому режимі, будемо розглядати цей варіант. Одна з переваг онлайн гри – можливість грати зі ставками, які можна ввести на свій депозитний рахунок за допомогою сучасних платіжних систем. Гра Top Gun відрізняється високою якістю і високим ступенем безпеки. Рекомендуємо також випробувати ігровий автомат The Great Czar в нашому залі.

Технічні характеристики, структура та символи онлайн автомату

Оформлення слота Top Gun повністю відповідає запропонованій тематиці: ви побачите портрети персонажів фільму на відповідному тлі. Для вдалої гри автомат пропонує вам:

  • 5 барабанів і 3 ряди символів;
  • призових ліній не передбачено, виграші формуються, виходячи з 243 можливих комбінацій, які складаються з 3-4-5 символів, що випали на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого, на будь-якому рівні;
  • Дикий символ — фірмовий логотип слота з назвою гри. Вайлд заміняє відсутні елементи в комбінаціях.
  • Скаттер – зображення винищувача. З’являється лише на 1, 3 і 5 барабанах, і якщо це трапляється одночасно, то активується бонусний режим, в ході якого вам запропонують 8 безкоштовних обертів.

Ще одна цікава особливість гри «Кращий Стрілець» – рандомне випадання Вайлд символів. Вони можуть з’явитися в будь-який момент гри і зайняти все ігрове поле.

Скачать APK IOS