Популярний ігровий автомат Treasure Room

Кожен геймер прагне не тільки розважитися, граючи в азартні ігри, а й заробити, тому вибирає для цього кращі слоти. Одним з таких слотів є ігровий автомат Treasure Room, який надає офіційний сайт Слотор казино на гроші. Він гарний, строго витриманий у своїй тематиці, а також, має досить перспективний для отримання виграшів функціонал. Його тематика – скарби, багатства, отримати які можна в процесі захоплюючого онлайн пригоди.

Графіка, оформлення ігрового автомата на гроші

Дизайн слота дивовижний – ви опинитеся в таємничої печері, яка набита золотом, скарбами, старовинними артефактами. Оформлення автомата клубу Слотор немов навіює думки про багатства і способах їх отримання: скрині з монетами, факели на стінах, таємничі знаки … Повністю відповідає тематиці і символьний ряд, представлений яскравими, колоритними зображеннями. Панель управління автомата «Кімната Скарбів» на реальні гроші з виплатою на платіжні системи дає можливість вести зручну і комфортну гру. Вона не захаращена функціональними кнопками і надає геймерам вибір кількості ліній, ставки, номіналу монет. Запускає автомат кнопка Spin, замаскована під величезний скриня з золотом. Цікаві умови для гейминга ви також зможете знайти в ігровому автоматі Jackpot Jamba .

Структура, символи, бонусні опції автомата «Кімната Скарбів»

Незважаючи на оригінальне оформлення, структура автомата стандартна: 5 барабанів і 20 ліній виплат. Виграші формуються за допомогою складання комбінацій з 3-5 символів, які випали на призовий лінії. Базові зображення принесуть від 5 до 1 000 ставок на лінію, так що тільки від вас залежить, які саме суми винагороди ви отримаєте. В якості символів використовуються зображення дорогоцінних каменів, монет, ювелірних прикрас, золотого шолома, карти.

Компас – Вайлд символ. Він бере участь у формуванні виграшних комбінацій, підміняючи собою відсутні картинки, за умови, що з’являється в потрібному місці ігрового поля. Щит з мечем – Скаттер, що активує гру з безкоштовними спинами. Кількість призових обертань ви вибираєте самі, відкриваючи одну з трьох дверей. Відбиток долоні на диску – ще один бонусний знак, який відкриє перед вами схованку з золотом. Також на цьому слоту можна використовувати фріспіни за підтвердження телефону.

Ігровий автомат на гроші «Кімната Скарбів» – це можливість отримання не тільки великих і малих виплат, а й величезного куша в вигляді прогресивного джекпоту, розмір якого зазначений у спеціальному віконці над барабанами.

Скачать APK IOS