Untamed Giant Panda – новий тематичний онлайн-слот

Ігровий слот Untamed Giant Panda випущений компанією Мікрогеймінг і входить в серію азартних ігор, присвячених представникам дикої природи. Рекомендована модель  «Велика Дика Панда» оснащено великою кількістю додаткових раундів і опцій, а також спеціальних символів. Грати пропонується в онлайн-режимі без скачування в найбільш зручних для вас умовах – в онлайн казино на гривні ігри можна запускати без скачування з будь-якого пристрою на базі iOS і Android.

Ігровий слот відноситься до серії азартних ігор під назвою Untamed. Мікрогеймінг випустила ряд не тільки барвистих, але і оригінальних моделей, оскільки в кожної є унікальні опції. Слот був представлений в 2015 році, а в 2016 була представлена ​​мобільна версія. Тому тепер можна запускати його на різних пристроях, як і ігровий автомат House Of Dragons .

Опис інтерфейсу тематичного слота Untamed Giant Panda

В оформленні ігрового поля переважають зелені відтінки, що імітує джунглі. Панель управління знаходиться внизу, а кнопки підписані російською мовою. Тут також пропонуються для користувача настройки якості графіки і регулювання музичного супроводу.

Технічні особливості віртуального слота «Велика Дика Панда»

Апарат відрізняється від інших моделей відсутністю ігрових ліній. Замість них передбачені варіанти комбінацій, яких всього 243. Барабанов за традицією 5, на кожному поміщається по 3 осередки. Розкид ставок невеликий – від 30 центів до 22,5 доларів. П’ять Скаттерів приносять максимальний виграш в 5625 ставок, джекпоту в слоті не передбачено. Є ще один спецсимвол – Вайлд, який замінює будь-які прості картинки. Серед символів також присутні карткові позначення, пейзажі, зображення панди з різних ракурсів і логотип гри. У таблиці виплат детально розписані всі коефіцієнти.

З додаткових ігор є ризиковий раунд і бонусна гра, а також фріспіни. Є і бонус-опції: Lucky Nudge, Collect A Wild, Brilliant Wild. Ігровий слот Дика Велика Панда з серії Мікрогеймінг має низку унікальних опцій, що робить його особливим. Також варто відзначити яскраве оформлення і відмінну графіку та бездепозитні фріспіни за реєстрацію Україна.

Скачать APK IOS