«Виконавець Бажань» – віртуальний автомат від Netent

Хочете зустріти джина, який виконає ваші бажання? Слотор мобильная версия надасть таку можливість. Віртуальна зустріч відбудеться на барабанах дуже красивого ігрового автомата під назвою «Виконавець Бажань».

Якщо ви загадали виграти велику суму, то це цілком реально завдяки дуже інтенсивному функціоналу, закладеному виробником, компанією Netent.

Сюжетна лінія ігрового автомата «Виконавець Бажань»

Щоб швидко зануритися в містичні пригоди про джин, забирають душі в обмін на виконані мрії, користувачі при активізації слота переглянуть невеликий анімаційний ролик. Він перенесе гравців в таємничу печеру, де серед безлічі різних коштовностей знаходиться старовинна золота лампа з духом. Весь відеоряд буде супроводжувати зачаровує музика, що підкреслює казкову атмосферу. По закінченню ролика дії перейдуть на головний екран. На ньому зібрані ігрові символи, які продовжать основну сюжетну лінію.

Характеристики і особливості автомата Wish Master

«Виконавець Бажань» – автомат з 5 барабанами і тематичними картинками, розташованими в три ряди по схемі 5х3. Грати пропонується тільки по всім 20 активним лініях. Розмір ставки на лінійку варіює в межах від 0,2 до 100 доларів. Максимальний виграш, на який можна розраховувати в дзеркалі казино, становить 900 000 монет. Розробниками закладено теоретичний відсоток повернення 96,6%. Вигідні умови для виграшів створені також в ігровому автоматі Jackpot Gagnant.

Ігровий процес наповнений різноманітними функціями, тому нудьгувати геймерам не доведеться. Достаток призових опцій вражає. Це безкоштовні обертання, додаткові символи Вайлд, повністю «дика» котушка, розширюється Wild, вигідні множники х2, х3 і х6. І це ще не всі можливості моделі.

Інтерфейс популярного онлайн автомата

Стилістика оформлення автомата Wish Master виражена і в красивій панелі управління. Кнопки налаштування параметрів імітують зелені нефритові камені і все це на тлі темної печери, що виглядає дуже цілісно і гармонійно. За допомогою цих клавіш можна:

  • задати бажаний розмір ставки;
  • встановити максимальну ставку;
  • запустити барабани;
  • включити режим автогри.

Внизу екрана по центру розташувалася інформаційна смуга, зліва від неї кнопки з довідковим розділом, запуском прискореного обертання барабанів, відключенням звуку. Російськомовна версія програми полегшить розуміння налаштувань і створить комфортні умови гри.

Wish Master залишить яскраві враження і запам’ятається гравцям надовго. Незвичайний потенціал спеціальних символів має грати на апараті знову і знову, отримуючи вагомі грошові нагороди.

Скачать APK IOS